SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230273

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no a jak inaczej rozwalkowac ciasto z maki zytniej? ono sie robi strasznie suche i kruche

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2012-01-10 16:01:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
W sumie mozna z maki orkiszowej zrobic i tez sie będzie miało nie tylko dobre samopoczucie ale tez normalne właściwości ciasta a tak nawiasem mówiąc wiesz co .. nie przesadzajmy, czy uważasz ze robiąc pizze z maki żytniej zyskujesz cokolwiek w porównaniu z mąka na pizze? W jakiejkolwiek postaci mącznej pizza do zdrowych pokarmów nie nalezy. Zasada jest prosta trzyma sie diete porządną zawsze a jak sie ma ochotę na czita czasami, to sie go je bez udziwniania w najlepszej postaci jakiej go stworzono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dlatego do tej pory robilam wlasnie z pszennej, bo z zytniej to to bez sensu bylo z zytniej to ja tylko chleb pieke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
wtorek



28 minut bez himów/hamów
Potem doczołgałam się do domu i padłam, a kot wylizał mi czoło. Chyba ma jakiś deficyt soli


Dwie porcje owoców, ale musiałam podbić białko, a lodami najłatwiej i najsmaczniej (dawno nie miałam). Mięsa co kot napłakał, ale skończyłam kaczuchę, a nic nowego nie zrobiłam. Jutro uduszę indora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Potem doczołgałam się do domu i padłam, a kot wylizał mi czoło. Chyba ma jakiś deficyt soli

Ja też padłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a jak bioderko sie czuje?
OO cos widzę ze niedługo czas na dołożenie obwodów i tak sobie właśnie przypomniałam u agamall jak ci zadałam ten trening a ty mnie zapytałaś jak sobie wyobrażam kołyskę na plecach w twoim wykonaniu .. Kurcze popatrz robisz juz 7x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
obliques chyba mu lepiej, jutro sprawdzę jak się zachowuje na bieżni lub orbiku
Też tą kołyskę wspominam zawsze jak ją robię. Zresztą w zasadzie przy każdym ćwiczeniu, od razu mi staje przed oczami pierwszy trening. I jak dorothy pisała, ze robi podwójny, czy po minucie każde ćwiczenie, a ja się zastanawiałam jakim cudem
Skip A do dziś nie lubię, ale jak sobie przypomnę jak klęłam za pierwszym razem, to tego się nie da porównać. Albo sprinty - potem umierałam przez minutę, czy dwie, a teraz kilka sekund i robię drugie z pary
Dzisiaj w ogóle jakoś tak fajnie poszło. Jakbym się lżejsza zrobiła Pewnie to różnica w odczuciu w stosunku do tego podwójnego treningu, który zrobiłam wściekła i obżarta w święta Warto było kląć i się nie poddawać, żeby dojść do tego miejsca
Nigdy Cię w sumie nie pytałam, bo pewnie się bałam że potwierdzisz ale kilka razy na początku przemknęło mi przez myśl czy aby nie próbujesz mnie zabić

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-01-10 22:26:35

Zapomniałam się Wam pochwalić jaką miałam rozmowę w weekend z kolegą.
on: no, no, no, jaka figura
ja: nie na darmo chodzę na siłownię
o: a nie, no pewnie. Takie efekty to ty chyba tam ze sztangami ćwiczysz
j: no oczywiście, a ty myślałeś, ze co ja tam niby robię?
o: rowerek
j: słucham?
o: i atlas?
j: no widzisz, dwa fakultety masz, doktorat na koncie, a dalej tak mało wiesz

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-01-10 22:52:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
krewetko dobre to z kumpelm

musze kiedys wyprobowac ten Twoj trening z dzis, choc przyznam ze nie wiem jak sie niektore cwiczenia robi, ale Ty widze ze idzisz jak burza i kondycja coraz lepsza super !

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
shrimp2
Nigdy Cię w sumie nie pytałam, bo pewnie się bałam że potwierdzisz ale kilka razy na początku przemknęło mi przez myśl czy aby nie próbujesz mnie zabić





A kolega, to ten, wyszło na to, że szkolony, a gamoń

Mi też jeszcze mało kto wierzy, że ćwicząc na siłowni i dźwigając ciężary i jedzac 5 posiłków dziennie schudłam

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

Następny temat

belle24// ćwiczenia+dieta

WHEY premium