SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230649

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
obliques w wyciskaniu dołożę, miałam nawet dzisiaj próbować 2,5 więcej, ale ostatecznie stwierdziłam, że popróbuję o co chodzi z tym mostkiem. No i nie wiem jak to realnie powinno wyglądać i wcale nie jest mi łatwiej dźwigać, jak się próbuję wygiąć (ale pewnie źle to robię), a niby wg założeń powinno.
Wiosło dzisiaj próbowałam i nie dam rady 12tki wziąć, a 11tek nie ma
No i czas wziac do przysiadu jakis mały ciezar
To poproszę o jakieś bliższe wytyczne ile i jak żeby sobie krzywdy nie zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jezeli robisz prawidłowo pzysiad taki to teraz tylko wez na plecy sztange taka od bicepsa, na razie po prostu symbolicznie bys ciagle cwiczyla technike

Ach z tym wyginaniem, wiesz nie trzeba mozesz nawet nogi dac sobie na ławke wtedy niczym nie pomagasz, ale nie ma wielkiego znaczenia, to wygiecie samo wychodzi, nie staraj sie wyginac specjalnie po prostu rob i walcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak jak robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
sztanga od bica chyba wazy ok 12kg wez najlżejszą jaka znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
obliques będę robić taką "plastikową" reebokową do zajęć pump, bo ona jest akurat w tej sali, w której robię przysiady. Gryf ma 2 kg, obciążenia chyba 1,25kg, 2,5kg i 5kg, także mogę kombinować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oki daj sobie wiec ok 15kg na poczatek, mysle ze to dobry ciezar, zauwaz ze procz sztagi masz na sobie nadal troche kilo do noszenia dla tych nog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
shrimp2
zaczyna się zabawa z ciężarami

to teraz zaczną się pojawiać jakościowe efekty pracujących mięśni

MOCY Ci życzę i efektów, z których będziesz bardzo dumna

kto wie, może ten kolega od włosów za jakiś czas zapyta się, czy schudłaś

Zmieniony przez - filonka w dniu 2011-10-03 22:09:37

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 846 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31298
sztanga od bica chyba wazy ok 12kg
Lo matko!!! Jakos nigdy nie dawalam jej wiecej niz 7...

Shrimp,
z mlekiem do kawy rozumiem doskonale. Natomiast ostatnio zauwazam, ze coraz czesciej z mlekiem jakos "nie pasuje", wiec moze jest nadzieja.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

Następny temat

belle24// ćwiczenia+dieta

WHEY premium