SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230171

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
obliques, dzięki za link, będę kibicować


W końcu wiem co nieco w kwestii treningów
Program na 6 tygodni, potem będą jakieś zmiany.

poniedziałek, środa, piątek: siłowy obwodowy
wtorek, czwartek (ewentualnie sobota, zależnie od czasu): 20 minut interwałów na bieżni/rowerze/eliptyku

Siłowy (nazwy takie a nie inne, bo się nie znam, a rozpiska jest przygotowana dla laików i w niej mam zaznaczone te pozycje, które mam na razie robić (z numerami maszyn) - mam nadzieję, że się zorientujecie co jest co):

NOGI
prostowanie na maszynie - 20 powt, 20 kg (na razie, z czasem mam zwiększać)
uginanie na maszynie - 20 powt, 25 kg
GRZBIET
ściąganie pionowe - 20 powt, 30 kg
unoszenie tułowia leżąc przodem - 20 powt
KLATKA
wyciskanie na maszynie - 20 powt, 15 kg
BARKI
wyciskanie na maszynie - 20 powt, 5 kg
TRICEPS
wypychanie w dół siedząc na maszynie - 20 powt, 25 kg
BICEPS
uginanie ramion ze sztangielkami - 20 powt, 3 kg
BRZUCH
spinanie na maszynie - 20 powt, 35 kg (lub więcej powtórzeń, jak już dam radę)
lub
spinanie brzucha leżąc na materacu

Raz w tygodniu mogę zamienić ćwiczenie 1 i 2 na ściskanie nogami na maszynie i rozpychanie na maszynie, bo mi się podobają

Na razie z tymi obciążeniami, żebym nie odpadła, ale jak będzie za lekko, mam zwiększać. Na razie jeden obwód, a jak uznam, że dam radę zrobić drugi, to 2 minuty przerwy i mam robić drugi, zwiększając ewentualnie w nim obciążenia.
Jak stwierdzę z czasem, że dam radę trzeci, to robić, znów jak dam radę z większym obciążeniem.
Przed siłowymi 10 minut aerobów, po 30 minut. Tętno między 130-140. Na koniec jakiś stretching.
W dni niesiłowe interwały 20 minut.

Podoba mi się
Poza tymi wznosami z opadu na ławeczce, bo mam słabe plecy/nogi, a co gorsze mam wrażenie, że upadnę na czółko na podłogę, a to całe żelastwo zaraz potem na mnie

Ogólnie jestem zdechlak i słabeusz, co przy mojej masie zakrawa na niezły żart
Ale to się akurat zmieni


Micha na jutro:






Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-02-16 01:25:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Na jutro





Dzisiaj był obwodowy wg rozpiski od "personalnego". Przed 10 minut eliptyka, po 30 minut bieżni i rozciąganie.
Ino nie dam rady na razie tych 20 wznosów. Poza tym że wciąż się boję upaść na głowę za słabe mam mięśnie. 13 zrobiłam.
Zastanawiam się czy na razie robić tyle ile dam rade i dojść z czasem do 20, czy np. podzielić na dwie tury i 10 powtórzeń zrobić w tej kolejności, jak mam zapisane, a na koniec całości wrócić i dorobić te brakujące 10 (wtedy dam radę)?
Zastanawia mnie, że nic mnie nie boli. Chyba powinno?
Jak w piątek będzie tak samo, to w przyszłym tygodniu wypadałoby zwiększyć obciążenia lub próbować ten drugi obwód?

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-02-16 20:36:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shrimp trzymam kciuki. Wazne,ze zaczelas swoja przygode z silownia. Z dnia na dzien bedzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
obliques, Martucca, co myślicie o tych moich wznosach? Robić ile dam rady aż dojdę do 20 czy dzielić?
A przy okazji powiedzcie mi plis, czy to co jem jest OK, czy czegoś brakuje (jakiegoś tłuszczu istotnego dla zdrowia czy czegoś podobnego)

dorothy77 fajnie, że zaglądasz, jakaś taka "nieczytana" się czuję
Może wrzucę kontrolnie w menu jakąś nutellę, ciekawe co będzie

W nocy bolały mnie plecy z lewej strony, ale w dzień już wszystko gra.
Machnęłam interwały na eliptyku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
shrimp2 ja zawsze czytam

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486
Ja też czytam . No a z tą nutellą to rozpętałabyś III wojnę światową na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ja słyszę: NUTELLA???


Przy tych wzosach to rób tyle, ile dajesz radę w jednym rzucie, ale załóż sobie progresję, czyli na każdym treningu o jedno powtórzenie więcej

Dieta wygląda okay, ale na śniadanko przydałoby się trochę białka Zrób sobie pastę z awokado i jajka (przepis w naszym poście kulinarnym), ewentualnie awokado z twarożkiem, tylko wtedy musisz wywalić nabiał z innego posiłku (żeby nie przekraczać 2 porcji dziennie)


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-02-17 17:50:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ja też się przyznaję, że czytam i trzymam kciuki.
No to dziś się poczujesz doczytana :)


Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2011-02-17 18:13:59
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

Następny temat

belle24// ćwiczenia+dieta

WHEY premium