SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231276

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dzisiejsze żarełko






W ramach ruchu i psychicznego wrażenia, że tyję w oczach (waga i centymetry niby nie potwierdzają ) poszłam sprawdzić czy dam radę jakieś marszobiegi pouskuteczniać Zaledwie 3 tygodnie przerwy a już dyszałam jak smok i zaliczyłam dwa razy kolkę. Wychodzi na to, że muszę coś robić zanim dojdę do ładu z ręką, bo za miesiąc to mi się całkiem obecna forma na łopatki położy i wrócę do początkowego zdychania przy 30 sekundowych podbiegach :-/
Próbowałam rękę trzymać cały czas zgiętą i przyklejoną do pasa, tak jakbym ją miała na temblaku, ale parę razy się zapomniałam i poczułam wbijaną szpilę. Muszę bardziej uważać.
Nie wiem czy to dlatego, że nie mogłam sobie pomagać rękami, czy przez tą w sumie krótką przerwę, ale czułam, że mam tyłek z 10 kilo cięższy

Marszobieg:
5 minut bieg na boisko
3 minuty marsz
3 minuty bieg (kolka)
3 minuty marsz
6 minut bieg (kolka)
3 minuty marsz
6 minut bieg
marsz do domu
wejście na 10 piętro


Zastanawiam się też czy dałoby się jakoś robić wytrzymkę nie angażując rąk, ale jak robię podskoki na twardym podłożu, to czuję to w ręce :/ Na razie wytrzymka odpada Przydałby się rowerek w domu, to mogłabym na zmianę z bieganiem lub gdy pada. Pewnie będę trochę biegać, trochę spacerować, a trochę chodzić po schodach.
Da radę coś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
krwetko a cwiczenia tzw izemetryczne?...moga byc pomocne w twoim przypadku zeby utrzymac forme ...ale ...zasiegnij opini expertow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
shrimp a skakanka ??

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
shrimp a skakanka ??
raczej ciezko z obolala reka a izometryczne cicza miesnie bez ruchu jako takiego ....czesto sa zalecane w rehabilitacji jako rozruchowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2697
tatar?! ktoś tu mówił coś o tatarze? Taka miałam dzisiaj ochotę na niego ale za późno się do sklepu wybrałam i już nie było.

shrimp, współczuję problemów z ręką. jeśli chodzi o ćwiczenia to nie pomogę bom zielona w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
shrimp a skakanka ??
Odpada. Ręka boli zarówno jak ruszam całą (dlatego w biegu jak się zapomniałam i się "odkleiła" od tułowia to się w niej jakaś szpila odzywała), jak i samą dłonią.

czesto sa zalecane w rehabilitacji jako rozruchowe
Tak mi się kojarzą, jako rozciąganie przed lub po właściwym treningu.
Raczej chodzi mi o to żeby odstawiając porządne treningi nie wyhamować chudnięcia i nie stracić, marnej, bo marnej, ale jakiejś tam jednak kondycji

Chyba na razie zostają mi przysiady i wchodzenie na schodek. Może jeszcze wypady w miejscu.
Lejjla, co myślisz? I jakby to miało sens to po ile powtórzeń, serii?


Zapomniałam o misce





shoarma na oko
plus cukier z surówki w knajpie

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-07-21 20:27:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
shrimp, może dałabyś rade ułożyć coś na wzór GPP?

Jest np taki trening na stronie crossfit:
4 rundy:
50 chodzonych wypadów
50 przysiadów
bieg 400m (mogłabyś zamienić na dłuższy marsz, albo schodek)

coś da się dobrac i wykombinować na pewno

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Lejjla super, dziękuję

Czwartkowa micha - plan był inny, na kolację miała być karkówka, a nerkowców nie miało być, ale mi się dzień trochę posypał. Duża przerwa do obiadu wywołała równie duży głód, który trochę zabiłam nerkowacami. Z karkówki nici
Nie wiedziałam, że nerkowce mają tyle węgli





W ramach ruchu spacer i dwa ćwiczenia od doktorka na łapkę.

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-07-22 20:11:51

Sobota





Ćwiczenia na łapę i 40 pięter na resztę

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-07-23 22:24:57

Niedziela





Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-07-24 20:47:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
Nie wiedziałam, że nerkowce mają tyle węgli
ja tez się niedawno zorientowałam, najmniej węgli mają włoskie, jeszcze mniej niż migdały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Pomiary





Plan miski





Dzisiaj pierwszy dzień zabiegów na łokieć. Mam nadzieję, że mnie szybko naprawią i będę mogła wrócić na siłownię

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-07-25 09:40:37
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

Następny temat

belle24// ćwiczenia+dieta

WHEY premium