SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230160

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Dla mnie czity to też problem. Już się glowię jak przeżyc święta u rodziców i nie ruszyć ciasta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
shrimp, tylko u ciebie jako osoby bedącej na LC i to bardzo długo czit jest elementem wspomagającym redukcje nei pozwala na spadek metabolizmu, podkręca działanie tarczycy. Diety LC niestety na dłuzsza mete spowalniaja dzialanie tarczycy a to nei jest dobre u osob ktore musza duzo schudnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
obli wiem, dlatego nie piszę, że rezygnuję, tylko że miałabym ochotę
Czy Ty dostałaś mojego maila z pyt. odnośnie Młodej? Rozpisałabym jej kilka przykładowych dni, bo z tego co widzę to boi się węgli i zaczyna odwalać jakieś głodowe miski. Boję się, że za chwilę albo odpuści, albo zadusi swój metabolizm :/

Moja micha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36731
jestem pod wrażeniem twoich poczynań. ja też próbuję coś ze sobą zrobić i jakoś na razie idzie. mam pytanie: widzę że jesz podroby - w jaki sposób je przygotowujesz?

Zmieniony przez - monis_82 w dniu 2011-12-04 12:43:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719


Na pewno to @, nie ma takiej mozliwosci, zeby w gore szlo

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
ano @ lubi sie wypiac na centymetr wiec za pare dni pewnie wszystko zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A ty co sie w głąbkę bawisz?, a może tak w ramach przedświątecznego potu oczyszczanie nerek zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
monis_82 żołądki czyszczę, tnę w paski jak na flaczki (długo się robią, żeby były miękkie, to w kawałkach jest trochę szybciej) i duszę z zielem ang, liściem, solą i tartą marchewką, pietruszką, czy selerem. Taka potrawka. Długo się duszą. Albo wrzucam całe do rosołu i się pyrczą aż zmiękną.
Wątróbkę czyszczę, wrzucam do miski, zalewam mlekiem, zostawiam na noc. Płuczę w zimnej wodzie, wrzucam na patelnię z jakimś tłuszczem i obsmażam z obu stron, pod koniec solę (wcześniej by stwardniała) i ewentualnie dorzucam cebulę w piórach, podlewam wodą i jeszcze chwilę razem duszę. Można dodać jabłko (jeśli nie tniesz węgli).
Serc nigdy nie robiłam, bo coś się nie umiem przemóc, ale planuję

wrong cudny puchaty foch

Fela, redcow tak obstawiam

obliques o tym samym pomyślałam widząc te pomiary
Wytłumaczę to sobie do czwartku (na razie myśl o piciu zupy z obierków przyprawia mnie o mdłości ;) ) i w piątek bym zaczęła, żeby zahaczyć o weekend, bo zawsze to trochę wygodniej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

Następny temat

belle24// ćwiczenia+dieta

WHEY premium