SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230971

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
obliques po, ale nie bezpośrednio; minęła co najmniej godzina, jak nie lepiej. Cały czas się czułam ok jak na to tempo, tylko ostatnia minuta taka dobijająca. Niby na ostatniej trzeba dać z siebie wszystko, ale wciąż nie mam wyczucia ile to może być, żeby nie przegiąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Właśnie się zastanawiam, jakie odczucia w trakcie są alarmujące. Bo tak generalnie, podczas interwałów i wytrzymałości mam wrażenie, że jeszcze trochę i zejdę. Ale wciąż żyję, więc to nie to. Jakbym miała 30 lat, to by mi takie myśli do głowy nie przychodziły, a teraz zonk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
po historii Arkony
rzecz jasna uważać na siebie trzeba, ale na mnie nie patrz - ja zawsze miałam tendencje do podwyższonego pulsu i ciśnienia
moźe Ci po prostu ciśnienie podskoczyło, co przy wysiłku niczym niezwykłym nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
shrimp to była rekacja na to co zjadłaś w połączeniu z interwałami, zimny pot itd.. spadła ci insulina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
spadła ci insulina

nie smiem wchodzic w kompetencje ale zdaje sie ze to przejezyczenie bo chyba chodzi o cukier choc wydzielanie insuliny spadlo pewnie pozniej- jak na reakcje po dobrym treningu przystalo

shrimp to co opisujesz to jeden z objawow hipoglikemii, ktore ja doswiadczam czasem kilka razy na dzien... u zdrowego czlowieka w najgorszym wypadku grozi tylko omdleniem, ale inne mechanizmy od razu kompensuja te reakcje i bardzo szybko dochodzi sie do siebie

Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-02-04 22:03:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
redcow masz rację to mój skrót myślowy tylko właśnie chodzi mi o to, ze nie sądzę by to miało cokolwiek wspołnego z sercem co właśnie z efektem zjedzenia prostych ww przed treningiem, a ten dodatkowo pozbawił cie cukru, ktory nienaturalnei wysoko poszybował przed treningiem, mam dokładnei takie same objawy jak zjem słodkie na głodnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Konkludując zatem:
- nie umieram i na razie się nie zapowiada jakobym miała zejść śmiertelnie
- może się co najwyżej zdarzyć, że na interwałach zemdleję i trzeba mnie będzie cucić, więc warto pamiętać o ładnej perfumie przed i umyciu zębów
- wciąż podtrzymujemy twierdzenie, jakobym miała być kiedyś zdrowa i chuda (o ile zacznę w końcu współpracować z tymi pieprzonymi czitami)
- czity, najlepeij planować na dzień z interwałami i dawać zaraz po
Z grubsza tak by to było, tak?

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-02-05 14:48:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś 6 lutego...


























A zatem...










Mamy tu mały jubileusz










Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-02-06 00:24:29
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

Następny temat

belle24// ćwiczenia+dieta

WHEY premium