SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230641

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No proszę, u mnie też już zaczęły się ciekawe pytania i komentarze. Jakieś pół h temu kierowca, który przywiózł mi mięcho zapytał, czy ja to sama zjem. Jak powiedziałam, że owszem, a do tego mam ryż i wsunę jeszcze brokuła, to prawie zemdlał. I zapewne pomyślał sobie, że jeszcze ze dwa miesiące i przestanę mieścić się w drzwiach.
Niestety, media lansują przekonanie, że kobieta powinna jeść tyle co wróbelek. I jak widać doskonale im to wychodzi, bo nie spotkałam jeszcze ani jednej osoby, która nie dostałaby wytrzeszczu oczu na widok mojego talerza. Na szczęście my wiemy co robimy i po co to wszystko, a jak nie, to mamy forum.
Tak więc Krewetko, jedz na zdrowie, czerp z tego przyjemność i miej głęboko gdzieś takie gadanie. Efekty sama po sobie widzisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
MagdaK
zapewne pomyślał sobie, że jeszcze ze dwa miesiące i przestanę mieścić się w drzwiach.

Koniecznie zrób zamówienie za te dwa miesiące i poproś o tego samego kuriera

Dzisiaj:




* czy ja już mówiłam jak bardzo nie znoszę tego ćwiczenia
Po pierwsze ze względu na biust.
Po drugie ze względu na brzuch.
Po trzecie ze względu na niewytłumaczalne uczucie bycia koniem na pokazie ujeżdżania I bez skojarzeń mi tu Chodzi o takie stąpanie:

(na urządzenie proszę nie zwracać uwagi, pochodzi z art. Najgłupsze urządzenia do ćwiczeń )
** tylko raz, drugie zamieniłam na skoki wykroczne, bo mogło się skończyć pawiem
To ćwiczenie zawsze u mnie wywołuje taki odruch. Podskakiwanie i podrzucanie żołądka z jednoczesnym trzymaniem głowy na wysokości schodów, jest pomysłem dość karkołomnym Zawsze jednak daję radę, ale dziś inteligentnie zaraz przed treningiem zjadłam posiłek

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-11-22 21:58:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie kurier a kierowca z restauracji i widzę go częstp, więc będzie mógł obserwować moje rozrosty na bieżąco.

Odczucia w mountain climbers mnie nie dziwią, podobne mam w przyciąganiu nóg do klatki na piłce, przypomina mi się, co zjadłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Złośliwe babska z bazaru pewnie tylko dybią kiedy zaczniesz tyć z powrotem.
Mi jedna długo niewidziana sprzedawczyni powiedziała: o jeszcze pani nie przytyła! Małpa jedna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ano takie typowo "polskie" czekać az sie komuś powinie noga , przeciez nei moze miec lepiej niz "ja" Ale z jednej strony widzac kogoś chudnącego tyle mozna z prawdopodobieństwem 80% przewidzieć ze waga wróci . Statystki sa nieubłagane w tym temacie czym większa nadwaga tym mniejsze prawdopodobieństwo utrzymania odchudzonej wagi, u otyłych to jest tylko 10%. Słowem spotykać kogos poprawiającego statystykę to jak wygrać na loterii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Fela i będziemy ludziom przynosić szczęście jak kominiarz

Dzisiaj



Trening na szybciora, bo mam niedoczas. Miałam nawet odpuścić, ale ostatecznie poszłam, tylko pozmniejszałam liczbę powtórzeń. Jako zadośćuczynienie spróbowałam większych obciążeń.



Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-11-23 22:43:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Na głupotę nie ma lekarstwa. Profilaktyczne jedzenie echinacea i picie lipy z imbirem, skończyło się wczoraj wyjściem ze spoconą głową z siłowni, bez czapki, wieczorem na mróz. Bo przecież niedaleko i dolecę. Dzisiaj nos zawalony aż po zatoki, głowa otępiała, gardło zaczyna łaskotać. Przyszłam do domu po pracy i padłam jak długa. Myślałam, że jak się prześpię to wieczorem skoczę na interwały, ale guzik z tego będzie.

DNT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
zdrowia

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
przynajmniej teraz od razu uderzaj w choróbsko. Może Cię całkiem nie rozłoży

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

Następny temat

belle24// ćwiczenia+dieta

WHEY premium