SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230701

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486
seler naciowy z maslem orzechowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Ogórków kiszonych z beczki nie było, za to mam kilo kapuchy
Dostałam wątrobę cielęcą, zamieniłam więc za dzisiejszego kurczaka.

obliques, dzięki za przepis. Zapisałam na zaś. Zrobię sobie jak wejdę znów na 1900 kcal. Na razie odpuściłam kolorowe warzywa żeby nie musieć ich liczyć i żeby mi nie zabierały kalorii w menu
Pytałam na targu, królik jest do dostania na zamówienie. Pooglądam jeszcze przepisy w necie i pewnie w tygodniu zamówię. Ostatecznie mogę dorzucić do rosołu wołowego (sam królik daje ponoć słodki wywar i trzeba go z czymś łączyć). Chyba że bym zrobiła na nim cebulową

obli, jak taką zupę cebulową na króliku wliczyć w bilans?

Dzięki za selerowe pomysły

klopsiki mielone z mięsa wymieszanego z podduszonym selerem naciowym
Tak bym może dała radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z zupy wlicz tluszcz, chyba ze go zebralas wtedy zostaje mieso

krolika zawsze sie robi z tluszczem, najczesciej slonina cala kuchnia francuska naszpikowana jest słoniną mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
krolika zawsze sie robi z tluszczem, najczesciej slonina
To tym bardziej zaczekam

Dzisiaj marsz. Jutro free.

Menu na jutro:





Niedzielne pomiary





obli, w końcu zeszło z brzucha

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-04-03 13:47:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Niedzielne pomiary
No brawo

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Noooo ładnie, ładnie Congrats!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
shrimp2 brawo

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486
Wszystko elegancko spada, tak trzymaj, ciesze się razem z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wzorcowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brawo, Krewetko
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

Następny temat

belle24// ćwiczenia+dieta

WHEY premium