SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230233

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
filonka no toś mnie zaskoczyła tą mową
To ja powinnam to wszystko napisać Tobie, po tym jak wrzuciłaś zdjęcia z combru
Dziękuję, to bardzo miłe
Ale nie uprzedzajmy faktów, w lutym będzie czas na chwalenie lub przełożenie przez kolano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening w skarpetkach, to się nazywa mieć serce do tego, co się robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
Gramoląc się celem położenia zaliczyłam tyłem głowy w gryf, gramoląc się celem zejścia przywaliłam czółkiem

za niedlugo bedziesz smigac pod i nad sztanga jak sarenka ja nie pamietam ile razy sie walnelam i to nie do skosu ujemnego a dodatniego czlowiek niegramotny tak juz ma i niewiele z tym zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja zawsze patrze na Ciebie z wielkim szacunkiem

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
shrimp2
filonkaw lutym będzie czas na chwalenie lub przełożenie przez kolano



nie mogę się doczekać

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
wrong nie najlepszy moment sobie wybrałaś na to wyznanie Strasznie burdelowa miska mi wczoraj wyszła :/ Nawet jej nie liczę, bo nie ważyłam i nie wiem ile czego. Nie umiem czitować. Co chwilę za coś łapałam, zamiast zjeść normalny posiłek to jakieś takie nadgryzanie trochę tego, trochę tamtego :zdegustowany: Muszę popracować nad silną wolą i to na kilku polach :/
Listopad pracowo przepieprzyłam. Muszę przysiąść fałdów. Jakby mnie ktoś tu widział przed wieczorem, proszę wykopać.

Dzisiejszy trening


i muszę się nauczyć chodzić z rańca, bo mi dzień ucieka.
A rano dodatkowe plusy - mało ludzi, sprzęty wolne. Do tego dzisiaj byłam akurat w trakcie meczu Polska-Włochy, to sobie pooglądałam
Jak przyszłam dostawaliśmy właśnie baty w drugim secie i przegrywaliśmy mecz 0:2. Aż mi się płakać chciało jak chłopcy dostawali w dupę, a Włochom ego puchło z minuty na minutę. Jak wychodziłam Włosi byli taaaacy malutcy, a wynik był 3:2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
A o co chodzi z tym czitowaniem?
Kojarzy mi się z jakimiś odstępstwami, nie żebym chciała stosować, ale taka wiedza się może przyda
A co do meczu się nie wypowiem bo od razu mnie ziewanie bierze na samą myśl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Nie na tym polega widz, zeby trzymac 1600,0000 kcal do konca zycia. Czitowanie jest bardzo trudne, ja nie moge sie uporac z ta kwestia i bardzo czesto wpadam w stany wielotygodniowe jedzenia syfu. Tyc, nie tyje albo tyje troszke, ale mam swoje cele a ich przez to nie osiagam, wiec mysle, ze jestem o wiele slabsza od Ciebie.

Wrocic z tego miejsca, z ktorego Ty wrocilas, nie pyerdolac i uzalajac sie---> to jest cos. I wiesz, ze ja nie lubie chwalic.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-12-02 14:12:44

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Anarkali raz na 8 dni wrzucam czita i uczę się poprzestać na tym jednym odstępstwie, a to jak rzekła wrong nie jest wcale takie łatwe
wrong wiem i dziękuję

Micha za dzisiaj:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
dzięki ale co to dokładnie ten czit?
to znaczy że przez cały dzień mogę podgryzać zakazane smakołyki np moje ukochane chipsy i czekoladę?
czy np raz dziennie coś tam można wciągnąć bez wyrzutów sumienia np snickersika
obawiam się, że jeśli kiedyś przyjdzie mi takie czitowanie, to też nie będę umiała się odnaleźć, dlatego w przeszłości tak się bałam w Montignacu II fazy (pewnie też dlatego nigdy nie wyszłam z I ) bo nie wiedziałam czy dam radę poluzować cugle w bezpiecznym zakresie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

Następny temat

belle24// ćwiczenia+dieta

WHEY premium