SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vajolet / dziennik /Redukcja - podsumowanie str 65-66 ,144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 175273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
vajo z tego co pamiętam enzymu ma Trec nazwa chyba Digest albo Activlab ma Enzymix jeszcze pamiętam z poprzedniej pracy
tylko Trec miał lepszy skład

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
lu dziekinie ma tu rozpisanej tej diety to taka krótka odwadniajaca nie djąca efektów na długo

ankraj ja tez pamiętam ,ze w tym samym czasie załozyłysmy dziennikJakie masz teraz plany trneningowe ?

vena dzieki za rade bede szukac z treca

zyrafko w niedzile bede maiła chyba wiecej czasu to zrobie i wstawie fotki

Dzien4
3 obwody:
wznosy nog w zwisiex10
odwrotne brzuszki z pilka x20
korkociag a pilce x15 na stone
brzuszki bokiem na pilce x15 na strone
brzuszki proste x20 na strone
turlanie pilki pod siebie x10

Oj czuje ,ze jutro bedzie mnie bolał brzuch teraz przez cały tydzień odczuwam zakwasy w nogam po MC,ale juz sie przyzwyczaiłam do zakwasów nie przeszkadzja mi jak wczesniej
U mnie pada snieg na 100% dzis jeszcze mnie czeka ciąganie sanek ,córka mi nie daruje ,a jest tak zimno

18 GRUDZIEŃ
Dzis zrobiałam 20 minut areo na czczo ,nie zdazyłam zjeśc odrazu po nim snaidania ,bo musiałam małą do przedszkola odprowadzić,wiem ,ze zle zrobiłam ,ale jakos tak wyszło.

z ciekawosci dzis stanęlam na wadze ,a ona ani drgneła nic nie spadła stoi jak zaklętajeszcze raz zawże sie i zmierze w niedziele rano .

obliques jak mam zacząć po tej diecie wiem ,ze rano owoce ,a na ile kalorii celowac ,by nie przytyć z jakim rozkładem ?A trening mam robić ten co miałam na ten tydzień?Masz doświadczenie wiec prosze poradż co dalej

Zmieniony przez - vajolet w dniu 2009-12-18 09:35:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hej Vajo, nie wpisywałam się ostatnio ( ohohoh chyba dawno, dawno ) ale podglądam i podziwiam cały czas:) też już nie mogę doczekać się fotek:)


Venka wspomniała o Enzymixie Activlaba, też polecam, 2 kapsułki dziennie w okolicach takich cięższych posiłków i świetnie się sprawdzają.

Z treca też są ok:) Więc możesz się wspomagać:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Vajolet
p.s. Pomyliłaś mnie z Venką w moim dzienniku - chyba, że pisałaś do Niej
Pzdr.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Vajolet, teraz redukcja cd, założe dziennik, ale chyba po świetach, by regularnie sie wpisywac ... :)

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
elaine ja chyba mam najwieksze wzdęcia po kapuscie i brukselce na to tez mam nadziej te enzymy pomogą

ankraj szybko sie teraz zredukujesz na masie przybyo Ci mięśni to powinno ładnie wszystko spadac.Czekam na Twój dziennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Vajolet, ja dochodze do wniosku, ze tez mam wzdecia po brukselce, musze ja odsunac.

Dziennik założe niedługo

PS. Wiesz co teraz robie? Przeglądam swoj stary

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-12-18 16:43:57

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dlaczego mialabys przytyc? Nie ma powodu, Nie mialas bardzo niskich kalorii, zaczynasz z normalna kalorycznoscia jaka mialas w dni wysokie i mozesz z tym ukladem. a pozniej wracasz do swojej diety jaka mialas przed odchudzaniem niezaleznie jaka to byla kalorycznosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Na wstepie chciałabym podziękować obliqes .To dzięki jej planami treningowym i radami dietetycznymi zwiększyłam ilość spożywanych kalorii ,wykonywałam treningi i nie przytyłam.Dzięki niej mój metabolizm wrócił do normy i nie tyje już od 1200kcl ,a chudne nawet na 1800.Jeszcze raz z calego serca dziekuje za pomoc i prosze o dalasze wskazówki jak postepować.
Chyba najwieksza zmiane widac na plecach,jeszcze musze popracowac nad góra ud ,chciałbym ,by były taki bardziej smukłe ,ale nie wiem czy da sie to zrobic może one maja taka "mocną" budowe ,od lat są takie

27.09............20.12
waga- 61.7kg.....61.5kg(-0,2kg)
ramiona -100cm...98cm(-2cm)
biceps-30cm......28cm(-2cm)
talia-61cm ......60,5cm(-0,5cm)
pas pepek-68cm...65cm(-3cm)
biodra-89,5cm ...89cm(-0,5)
udo prawe- 51cm..49,5cm(-1,5cm)
udo lewe- 50,5cm.49,5cm(-1cm)
lydka- 33,5cm ...32cm(-1,5cm)
biust-90cm ......89cm(-0,5)
pod biustem-74,5cm.72cm(-1,5cm)




















ankraj przegladaj swój stary ,bo bardzo dobrze Ci szło.Ja od poniedziłku odstawiam brukselke i kapustę wyjem tylko zapasy.

obliques ja mam zawsze małą schize po powrocie z odchudzania mniej treningów wiecej jedzenia ,ale z upływem czasu ta schiza jest coraz mniejsza Więc w wysokie miałam wegli-200g ,tłuszczy-30g a białka-165g.A trening robic dalej ten co miałam ?

W sobote byłam odać krew przy okazji mam nowe wyniki mam za mały hematokrykt i ciut za niska hemoglobinę i troszkę za wysoke MCV.Lekarka kazała mi pić czerwone winko,jeśc witaminy.Ale jaka niespodzinka była z moim pulsem zawsze miałam wysoki ,a teraz 51 obie z lekarka byłysmy zakoczone.


Zmieniony przez - vajolet w dniu 2009-12-20 10:22:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Ćwiczenia w ciąży i w okresie połogu

Następny temat

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

WHEY premium