SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Wielkanocny zajączek życzy każdej spamerce mięsistych nóżek, plecków i rączek

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 116465

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
A nie wiem, ale slowa faceta potrafia na ziemie sprowadzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Ci dobry kryminał podeslac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Setterka, a wystarczy zalać wrzątkiem? To co mam jeść, same ziemniaki? Raz po raz jak zjem to się nic nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
cześć dziewczynki, pościcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
o kryminały lubię, czytałaś millenium? to mi się bardzo podobało. Pusz powiem Ci, że to prawda, jakaś wtedy motywacja większa i wiesz, że musisz zapier... w tym crossficie to mi fajnie szło, już pod koniec byłam zmęczona, ale jak Ronie miał więcej czasu i mnie pilnował, to się dobrze kręciło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
carrramba
Dzięki Night, mam nadzieję... jak pójdzie coś z ciężaru do góry, to na pewno


co ma nie pójść


a poza tym warto się cieszyć życiem i nie szukać na siłę problemów

W dziale 35+ jest koleś o nicku olotraper - super pozytywny gość jak dla mnie. Uszkodził sobie rdzeń kręgowy na sali treningowej (sporty walki). Jak chcę pomarudzić to sobie o nim przypominam zawsze.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
lubiekaszke
Ej, jadła któraś płatki jaglane? Bo kupiłam w Biedrze i nie wiem czy da radę jak owsiane z jajkiem i omlet albo tylko zalane wrzątkiem?

Ja jem cały czas, one wg mnie dodają miękkości i takiej jakby delikatności omletom. To było smakowe odkrycie parę miesięcy temu. Ale nie można wg mnie przesadzic z ich dodatkiem bo omlet się rozpada. Teraz generalnie stosuję różne mieszanki płatkowe do omleta i do twarogu, ale jaglane w nich są zawsze

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
ja też zawsze staram się myśleć o tym, ze w sumie jestem zdrowa i to jest najważniejsze, niektórzy ludzie to dopiero mają problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Paweł, Ty się do Kielc lub Opola wybierasz? Nie wiem gdzie zlot Twoich owieczek ogłosić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

muszę schudnąć ale jak?!

Następny temat

Brzuch a tycie

WHEY premium