SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Wielkanocny zajączek życzy każdej spamerce mięsistych nóżek, plecków i rączek

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 116470

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
nie byłam, ja mam od dawna problemy ze stawami, w barkach wszystko ciągle przeskakuje, w biodrach też. Tak mi chrupie jakbym miała tam w srodku pokruszone kości, ale u mnie to chyba rodzinne, tata ma dwie endoprotezy, wujek też, dziadek chyba też miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Atram,Ty potworze!
takie widoki przed snem!?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
To poszukam w mecie strzelające biodro może cos znajdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
kiedyś byłam u lekarza to mnie wyśmiał i powiedział ze to normalne, wiec już wiecej nie chodziłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ja to nawet nienawidzę,
Carramba,a może suplementacja kolagenem?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Uwielbiam takich lekarzy
Ja miałam babkę co nie dała mi skierowania do kardiologa, bo "za długie kolejki" i dostałam od gin. Tachykardia i nerwica serca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
ja miałam coś na stawy z treca chyba jak prowadziłam poprzedni dziennik, ale szczerze mówiąc nie zauważyłam poprawy... może za krótko stosowałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
ciągle mam nadzieję, że te ćwiczenia na mobilizację coś pomogą... wydaje mi się, że w przysiadach jest lepiej. Cru a Ty robisz coś na mobilizację?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

muszę schudnąć ale jak?!

Następny temat

Brzuch a tycie

WHEY premium