SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Wielkanocny zajączek życzy każdej spamerce mięsistych nóżek, plecków i rączek

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 116429

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ale na pewno jest ładnie i estetycznie na bank lepiej niż u dziewczyn chudych z nogami jak kołki okrytymi cellu i mówiącymi że ćwiczenia to zło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
No biorąc pod uwagę moje zwały tłuszczu, to naprawdę mnie rozbawił. Wytłumaczyłam mu, pokazałam kilka fot zawodniczek bikini fitness na zawodach i na codzień i przyjął do wiadomości, że raczej nie stanę się babochłopem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Mąż się napalił, zrobił 1 trening z obciąeniami moimi, tydzień był chory po tym i odpuścił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
boją się laski tych mięśni strasznie.... ale wiecie co, widziałam na siłce 3 dziewczyny i widać po co przychodzą na siłownię. Dwie były razem, a jedna przyszła sama. Dwie plotkowały, podrywały facetów itp., spędziły z 2 godziny lub dłużej na siłce, a ta jedna zrobiła MC, wiosło i kilka innych ćwiczeń z wolnymi ciężarami i po godzince się zawinęła do domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Carr może masz dobry gen do miecha :) Moja jedna znajoma, świetne ciało, bicki jak marzenie, tyłek jeszcze lepszy ćwiczyła może ze 2 razy i to nie siłówkę a cross a jak się pytałam co ona je, to powiedziała jogurty i ciastka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ach te geny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
mi dziewczyny mówią żebym góry nie ćwiczyła już, ale tyłka zazdroszczą ja mam chyba gen jak Jur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Car, ale te koleżanki mówią Ci, żebyś przestała bo uważają, że jesteś za bardzo "przypakowana"? Przecież wyglądasz suuuper, mam nadzieję, że dojdę kiedyś do takiej formy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

muszę schudnąć ale jak?!

Następny temat

Brzuch a tycie

WHEY premium