SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Wielkanocny zajączek życzy każdej spamerce mięsistych nóżek, plecków i rączek

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 116325

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Carramb,a jakie BTW w końcu sobie ustawiłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
niby miałam wrócić do 120/150/75, ale zastanawiałam się, czy nie dać sobie tak tydzień, 2 tyg bez liczenia i jeść to na co mam ochotę (tzn nie że słodycze itp., ale tak jak eveline pisała np o ziemniakach ze szpinakiem bez mięsa czy trochę więcej twarogu, pierogi ze szpinakiem i fetą). Wydaje mi się, że już trochę psychicznie mnie to wykańcza, te wszystkie ograniczenia, że tego nie i tego nie, przez to, że czegoś nie mogę, to bardziej mi się tego chce i to ważenie codzienne. Tylko druga sprawa jest taka, czy bez liczenia uda się coś zbudować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
no niby też to ważenie jakoś specjalnie dużo czasu nie zajmuje, no bo jak wrzucę do gara np. jaglaną i zrobię mięso, to mam na cały dzień, ale też już mi się nudzi jedzenie podobnych posiłków 3x dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Cześć żarłoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
A leżę obżarta W dodatku znowu mnie przygniotła neuralgia międzyżebrowa i raczej nici z treningów na razie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
A taki nerwoból, który u mnie idzie od kręgosłupa do mostka. Czuję jakbym miała stalową obręcz wokół klatki piersiowej i jakby się zaciskała przy oddychaniu i ruszaniu. Spinają mi się bardzo mięśnie karku i podłopatkowy i uciskają na nerw.
Dobrze, że chłopak mi pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Chłopak mi rozmasowuje kark, twarz, odrywa łopatki i strzela kręgosłupem Boli jak cholera ale pomaga.
Ale jutro będę brała przeciwzapalny z ibuprofenem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

muszę schudnąć ale jak?!

Następny temat

Brzuch a tycie

WHEY premium