SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Wielkanocny zajączek życzy każdej spamerce mięsistych nóżek, plecków i rączek

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 116344

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Madzianna87
moj chlopak zajmowal sie samym okradaniem :D <loooooove>


Takiego ze świecą szukać

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Niektóre miały tam takie okresy "oczkiwania" po więcej niż 20lat, a takie wyroki to już dostaje się za morderstwa i inne przewinienia.

Cześć Kochane byłam u mojego Misia w czwartek. Powiem Wam, ze ten ZK to tragedia. 100 razy gorszy niż Siedlce. Wychowawca antypatyczny, i juz z góry przekreślil szanse na wnioski narodowe. Powiedział ze moje Kochanie jest zbyt pewny siebie i roszczeniowy. Co za bzdura..
Mój Skarb powiedział ze jedzenie tragiczne. Po tym jedzeniu ma problemy z żoładkiem. I żywi sie samym chlebem... Na widzeniu kupiłam mu 3 obiady !!! I 4 batony. Taki był głodny. Ja sie poplakalam z bezsilności.
Niestety jest to jego docelowy Zk... Napisał oczywiście prośbę o przeniesienie ale wiecie jak to jest z tym...
Rozmawiałam z dyrektorka tego zakładu..była dosyć sympatyczna ale kompletnie nie przyjęła do wiadomości tego o czym wspomniałam.
Ps. Na widzeniu jak pocalowalam Go to ten pier... Strażnik wydarl sie na cała sale ze zaraz jakiś kwit dostanie.
Oni sa potworami bez serca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Zaradny chłopak a co

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Carr ja? Kogoś z kim będę mogła dzielić pasje, na kim będę mogła polegać i być w 100% sobą nikogo nie udając i się nie hamować no i żeby trenował jakikolwiek sport i miał tez swoje pasje, ogarnięty życiowo i żeby było z nim o czym porozmawiać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Cru tez masz wymagania

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

muszę schudnąć ale jak?!

Następny temat

Brzuch a tycie

WHEY premium