SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Wielkanocny zajączek życzy każdej spamerce mięsistych nóżek, plecków i rączek

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 116457

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Oj licze na to baaaardzo! Jak mnie nie boli to sie martwie ze partole

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Night on tylko tutaj pod takim pseudo funkcjonuje. Na jesień misworld ogłosiła u mnie wojnę przeciwko posladkom i ona była generałem, a jak jest generał to powstał też kapral to pilnowania czy żołnierz czyli ja się dobrze z działań wojennych wywiązuje. Stąd też u mnie jest dzień tej musztry pupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
CruellaDeMon
Super Marko! Zaczyna sie cos ruszac
no oby sie w koncu ruszylo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
delfinka
Night on tylko tutaj pod takim pseudo funkcjonuje. Na jesień misworld ogłosiła u mnie wojnę przeciwko posladkom i ona była generałem, a jak jest generał to powstał też kapral to pilnowania czy żołnierz czyli ja się dobrze z działań wojennych wywiązuje. Stąd też u mnie jest dzień tej musztry pupy


I wszystko jasne

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
hahahaha Carr a czemu na Ciebie? Ja mam juz liste pasazerow do wylotu wstepnie sporzadzona i ciebie na niej nie ma, takze nie boj nic

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
ach, ja myślałam, że do Twoich drzwi do domu haha też muszę porobić porządki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
carrramba
ach, ja myślałam, że do Twoich drzwi do domu haha też muszę porobić porządki...


hahaha, fb mialam na mysli :D a do domu to drzwi stoja otworem, takze wbijaj kiedy chcesz :D w cieplejszych porach nie zapomnij o bikini bo mam mala niespodzinke

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no ledzwia pobolewaja mnie przy wiosle tylko ale pracuje nad tym,zeby nie bolalo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Odmeldowywuje się na święta
Dojechałam to można Zacząć świętować. Czeka już na mnie łosoś z ziemniaczkami

Wesołych, zdrowych i jajecznych
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

muszę schudnąć ale jak?!

Następny temat

Brzuch a tycie

WHEY premium