SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Wielkanocny zajączek życzy każdej spamerce mięsistych nóżek, plecków i rączek

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 116332

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
delfinka
Close teściowa fajne jabłka na tym zrobiła, normalnie jak te czipsy w paczce. Tylko to bardzo długo trwa żeby porządnie wysuszyć i małą ilość na sitko trzeba. Ja nie miałam do tego cierpliwości i mi gumowate wychodziło i tak


No właśnie wiem, że to długo trwa i zastanawiam się, czy jest opłacalne, bo pewnie trochę prądu takie urządzenie zżera. Bo w piekarniku też niby można, ale potem te rachunki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
cześć laski, tak mi się rzuci w oczy temat podróży ze zwierzętami - my moglibyśmy wszędzie zabierać naszego psa, ale mała bardzo nie lubi jeździć samochodem :/ tak byśmy ją nawet na naszą offroadową majówkę wzięli, ale nie da rady, więc jeśli jedziemy np. do domu to się musi trochę pomęczyć, a na majówkę będziemy jej opieki szukać - pewnie teściowie, albo moi rodzice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No ja własnie chyba koty podrzucę mamie Siostry się ucieszą Tylko pewnie będą się bardzo bały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siostry czy kotely?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
potrzebny mi dobry mechanik od układów wydechowych w Krakowie, może znacie? :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Kaszka pijemy, ale tylko z ciśnieniowego. A że nie mamy to nie pijemy rozpuszczalna jakoś do mnie nie przemawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
koteły się będą bały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
delfinka
Kaszka pijemy, ale tylko z ciśnieniowego. A że nie mamy to nie pijemy rozpuszczalna jakoś do mnie nie przemawia

Hahah
Ja mam taki na kawę w torebkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja dlatego nie zostawiam mojego obcym bo sie boi i potem jest chory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaki to na kawe w torebkach?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

muszę schudnąć ale jak?!

Następny temat

Brzuch a tycie

WHEY premium