SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Wielkanocny zajączek życzy każdej spamerce mięsistych nóżek, plecków i rączek

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 116410

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
się nie znam :D ale staram się kupować to co ma w sobie mięso i sól :) jadę na budowy sprawdzić co ciekawego słychać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
W składzie 80% wieprza 20% woła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
delfinka
closetmonster
delfinka
Close teściowa fajne jabłka na tym zrobiła, normalnie jak te czipsy w paczce. Tylko to bardzo długo trwa żeby porządnie wysuszyć i małą ilość na sitko trzeba. Ja nie miałam do tego cierpliwości i mi gumowate wychodziło i tak


No właśnie wiem, że to długo trwa i zastanawiam się, czy jest opłacalne, bo pewnie trochę prądu takie urządzenie zżera. Bo w piekarniku też niby można, ale potem te rachunki


jak dla mnie nie, mało możesz zrobić na jednym sitku. Bo jak położysz więcej to Ci się już w ogóle nie ususzy. No i prądu raczej zżera bo to nawet ma tak spory pobór, jak standardowe urządzenie AGD. Mogłabyś spróbować od kogoś pożyczyć i zobaczyć czy Ci pasuje



Dzięki, w sumie spróbować byłoby najłatwiej, chociaż moi znajomi jeszcze nie inwestują w sprzęty AGD i takich dziwactw nie mają Poczytałam w necie i niby koszt to ok. 2 zł za 10 godzin suszenia, ale muszę sprawdzić jakie są u mnie stawki za prąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Test spama z komory.

Preria, a gdzie święta, u teściów czy u rodziców spedzaliscie?
Push. Dałaś ślady na początek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ślady... Yh słownik. Siady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cala patelocha dla mne!! ajak dodam makaron to z tej ilosc chyba sie posikam:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
tak Lejdi sie orzgrzałam i se myślę ,a w dupie, jak polec to na początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
pRRIA, MASZ TAM MIĘCHO, CZY JARSKIE TOTOT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
do tego Killer Chodakowskiej 6x w tygodniu

chyba by mnie szlag tafił gdybym musiała dzień w dzień słuchać tej samej nawijki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale super wynik push. Gratz :):):)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

muszę schudnąć ale jak?!

Następny temat

Brzuch a tycie

WHEY premium