SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Wielkanocny zajączek życzy każdej spamerce mięsistych nóżek, plecków i rączek

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 116489

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
No potem lądują tutaj laski, które chcą tak wyglądać, a każą im więcej jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
No i ida do Szostakowej albo chodaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Puszku a Ty już po pracy?

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Push, jak w pracy? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
JUż cieszyłam sie ze lodówka mi pustoszeje z grzesznego jedzenia,a tu tato mi torbe zapakował z krokietami,ciastem ,zurkiem i rosołem...Jedyna pociech ze nie musze gotowac do konca tygodnia dla rodzinki...a sama juz tesknie za wazeniem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahahah, patrzę na inspirację z głównej - i już sobie myślę, że push się będzie nabijać w spamie :D Trafiłam na jej konto na fejsie "xyz bikini 2016" ;) Teraz każde chude idzie w obcasy. Ale damn, 50 kg przy 170? To już BMI pod anę się kwalifikujące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
na profilu ma w celach redukcję tkanki tłuszczowej z 15% do 10% i zwiększenie masy mięsniowej o 11kg. szkoda, że nie wybierają osób, które mają jakiekolwiek wpisy poza zdjęciami nt diety. bo teraz to mogliby wklejać jakiekolwiek laski z insta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
11kg mięśni, to ze 2-3 lata ;). No trochę szkoda, bo tam jest sporo babek, które widać widzą co i jak i faktycznie mają jakąś aktywność na forum, żeby sobie można było popatrzeć na dziennik, podejrzeć trening. No ale nie ma ich na tyle, żeby co dzień wrzucać nową na główną. A potem jest serio rozczarowanie, jak dziewczyny chcące osiągnąć taką sylwetkę trafiają na sfd ladies.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Pojechalam niepotrzbnie w sumie... wejszlam w spam, zjadlam obiad, zapilam kawa i pojechalam do domu Jurgen, no wez sie nie nabijaj.. kurde, czemu z naszego dzialu lasek nie wstawiaja, tylko te chuchra.. tosz to w oczy kole! A niby taki zdrowy tryb zycia nasze forum propaguje.. mysle, ze facet, ktory kieruje kaflami lubi takie chude i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Faknie, ze Nikki wisi na fejscie, u niej widac postep i fajna ma miske
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

muszę schudnąć ale jak?!

Następny temat

Brzuch a tycie

WHEY premium