SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Wielkanocny zajączek życzy każdej spamerce mięsistych nóżek, plecków i rączek

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 116380

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
kebula
zróbmy sobie wyzwanie, jutro i do końca dnia rozsądnie. już sobie pofolgowałyśmy i starczy, bo później będzie płacz i zgrzytanie zebów


ja jutro to już miche mam zamiar trzymac, rano idę jednak biegać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
kebula zjedz dziś wszystko, a jutro się w miesce zmieścisz, bo i tak sklepy zamknięte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
eveline
Ja mam jedną zasadę - nieważne ile tego jest. Zjedz szybko wszystko to później nie będzie kusić


ja wszystkiego bym nie zeżarła na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
tak więc jedno już nie kusi. cóż, pójdzie w cyce

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
no dobra wszystkiego na raz się nie da, ale i tak dobra zasada :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
ja najbardziej wczoraj poszalalam, dzis juz grzecznie ;) wczoraj byla u nas tradycyjna wielkanocna potrawa- smazony ser z frytkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
niet! czeba być twardym, nie miętkim

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
zasada pierwsza klasa w takim razie muszę zjeść całą szarlotkę i sernik Tak Keb, jutro już czyściutko
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

muszę schudnąć ale jak?!

Następny temat

Brzuch a tycie

WHEY premium