SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Wielkanocny zajączek życzy każdej spamerce mięsistych nóżek, plecków i rączek

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 116351

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
ale ostatnio się upasłam nie będę ukrywać tak, uważają że mam za wielkie bary , łapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ale powiem Wam jedno. jak już się tego sportu trochę liźnie. i już widać że coś się ćwiczy to nawet jak czlowiek przytyje to i tak widac sportowa sylwetke. no nie ma zmiluj nie da sie tak latwo zepsuc. a jesli osoba co nic nie cwiczy po prostuu zre i tyje to sie zamienia w waleczki tluszczu ktore estetyczne nie sa i nigdy nie beda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
eveline
no ale na dobra sprawe to te wheye bcaa i inne takie czy to w ogole nam potrzebne? czasami mam wrazenie ze to zwykle placebo i mozna robic to samo na odpowiedniej misce

Jak nie jadlam mięsa lub bardzo niewiele, to bardzo trudno było mi dobic białko bez odżywki. Potem miałam fazę na mięcho, po ponad 20 latach wegetarianizmu ciagle było mi mało i musiałam pilnowac, aby nie przekroczyc białka w misce. Teraz wspomagam się odżywką, jak mam dzień ze strączkami lub dodaję odrobinę do omleta lub mixa twarogowo-płatkowego.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
eveline zgadzam się, nawet jak się trochę przybierze, to jak wrócisz do miski i ćwiczeń, to wszystko za jakiś czas wróci do normy, przynajmniej u mnie tak było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
carrramba
mi dziewczyny mówią żebym góry nie ćwiczyła już,


Ja się już przejechałam na ludziach dobra rada... Tu niby dla naszego dobra ''jedz więcej'', nie odchudzaj się już,nie ćwicz tego czy owego a tak naprawdę z zazdrości ta cała ''troska''.

Ja się tak wkopałam że zaczęłam za bardzo słuchać ludzi którzy zazdrościli mi wcześniejszej formy i tak się drobiłam zwałów fatu a ludzi dobra rada już nie widać...

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Dlatego dobrze, jest takie forum na którym można pogadać z ludźmi o podobnych celach. Bo wśród bliższych mi koleżanek chyba żadna nie ćwiczy na siłowni (siłowo).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
atraMento
Mi whey szkodzi.
Ogólnie widze taką tendencję np córka moja mnie przeraża bo nie chce ćwiczyć np przysiadów czy jakiś lżejszych ćwiczeń z małym ciężarem bo jej mięśnie urosną. Ja już nie jestem autorytetem, teraz to tylko koleżanki meduzy...

Córka mojego TZ lat 19 zafascynowana jest Chodakowska. Ma w domu sprzęt do treningu, bo przecież ja cwicze w domu, ale ona chce na siłkę, bo tam jest step, bieżnia itp., a jej zalezy na zrzuceniu boczków !

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
dokładnie Closet, wiecie że ja teraz to już mam ich gadanie głęboko w d... i będę sobie pakować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
wazne by samemu sie dobrze czuc z wlasnymi przekonaniami i miec kogos kto trzepnie w leb jak sie zaczyna pyerdolic bez sensu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Hej spam nawet w świąteczne dni aktywny
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

muszę schudnąć ale jak?!

Następny temat

Brzuch a tycie

WHEY premium