SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies] Reziolki/podsumowanie str.46 i 105

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
obliques
no własnei bo jakby co to zawsze mozesz profilaktycznie płukanie nerek zrobic


Nie dziękuję

Jutro muszę pilnie wyjechać (pogrzeb w rodzinie), śniadanie zjem w domu, zabieram indyka pieczonego ze sobą, migdały, ogórki. Resztę dopcham tym co dadzą, oczywiście tak żeby miska czysta była.

Zmieniony przez - reziolki w dniu 2013-03-26 20:28:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Tydzień regenracji
Wróciłam o 2.oo w nocy, jestem padnięta, dobrze że chociaż wyspać się mogłam

Dzisiaj bez żadnych ćwiczeń.
MIska


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Właśnie zauważyłam, że dzisiaj minął mi rok na Forum (wydawało mi się że to jutro) więc zgodnie z tradycją należy się podsumowanie


PODSUMOWANIE ROKU

Po pierwsze to że nalazłam się na tym Forum jest jedną z najlepszych rzeczy jaka spotkała mnie w życiu (na pierwszym miejscu jest moja rodzina czyli mąż i córka), szkoda tylko, że nastąpiło to w tak późno, że tyle lat straciłam na dziwne diety, dywanówki, godziny aerobów i różnych aerobików. Mogę powiedzieć, że pizganie żelastwem zmieniło moje życie, a wręcz stało się moją pasją (nawet zastanawiam się, czy się nie przekwalifikować z księgowej na jakiegoś instruktora kulturystyki). Nie wyobrażam sobie życia bez sztangi i nawet polubiłam aeroby.
Jak patrzę na siebie w ubraniu to jestem już bardzo zadowolona z efektów, gorzej bez - niestety wiek i ciało wymęczone eksperymentami dietowymi nie jest już tak podatne na zmiany. Wiem, że dzięki temu co dla siebie zrobiłam wyglądam lepiej i sprawnościowo i wytrzymałościowo przewyższam moje rówieśniczki a nawet dużo młodsze dziewczyny. Fajne jest też to że przez to co zaczęłam zmieniać w swoim życiu zmieniło się też życie mojej rodziny.


PODZIĘKOWANIA
Oczywiście największe dla Obliques, która znalazła czas, cierpliwość i wiarę w to że będzie ze mnie ludź albo bardziej babochłop. Oczywiście reszta moderatorek też miała wpływ na to co się w moim dzienniku działo, Ruda na samym początku ustawiła mnie do pionu, Martucca (mimo że nie zaglądała do mnie) uwielbiam jej cięte riposty i to że wali prosto z mostu, Arphiel za wspaniałe prowadzenie dziennika z filmami, które były skarbnicą wiedzy oraz pozostałe moderatorki, które może nie u mnie ale gdzie indziej udzielały rad, z których ja korzystałam.
Dziękuję również wszystkim dziewczynom z sekcji geriatrycznej, za dodawanie otuchy, za dopingowanie i oczywiście za dawanie powodów do wiary w to że wiek nie ma znaczenia. Schrimp, Ziuta, Kokosik, Kaszmirka, Lunika, Leah, Filonka, Azzi oraz pozostałe dziewczyny które zaglądają do mnie – dziękuję.

DIETA
najpierw rozkład 110/65/120
od maja 120/120/0
potem 140/110/0 z jednym dniem ładowania WW do 100-110 kosztem tłuszczy
potem rotacyjna 80/20/0, 50/50/0 na koniec dzień ładowania ww
Ostatnio 115/70/100
Przeszłam płukanie nerek, dietę herbacianą i różne fajne eksperymenty serwowane przez Obli.

Z ostatnich analiz własnych doszłam do wniosku, że wysokie białka mi nie służą, jak tylko wchodzę na 140 g białka czuję że już się robi nie fajnie. 1500 – 1600 kalorii i białko max 120 g daje mi stabilizację, bez większych napadów głodu, ale z możliwością trenowania siłowego (czyli w miarę stałego progresu w ćwiczeniach). Niestety wydaje mi się, że mój metabolizm jeszcze nie wskoczył na właściwe tory, dlatego żeby pozbyć się tej reszty tłuszczu i wydobyć w końcu mięśnie na światło dzienne potrzebne jest jeszcze dużo pracy. Mam nadzieję że przy przemianie trochę balastu spadnie, tym bardziej że taki był zamysł Obli, kiedy układała trening do konkursu.

TRENING
na początku był dla początkujących
potem treningiem A i B wg Obli
ostatnie 12 tygodni trening nastawiony bardziej na wytrzymałość i przygotowanie do przemiany, czyli dużo różnych wariacji aerobowych z lekkimi ćwiczeniami z ciężarami.
Wiem na pewno że pizganie sztangą i żelastwem to jest to co lubię, chociaż ostatni trening udowadnia że aeroby nie muszą być nudne .

Moje maksy:
MC 115 kg
Przysiad 85 kg
Wyciskanie leżąc 54 kg
Wyciskanie żołnierskie 35 kg
Podciąganie na drążku

POMIARY




ZDJĘCIA

















Zmieniony przez - reziolki w dniu 2013-03-28 12:45:02

Zmieniony przez - reziolki w dniu 2013-03-28 12:45:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
reziolki gratulacje, wyglądasz świetnie
Maksów z zawiści nie dostrzegam
Uwielbiam takie podsumowania
Nie tylko efekty wizualne, ale przede wszystkim ogromna radość z takiego stylu życia - to jest to o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
jest super
No i te maksy, skąd Ty bierzesz siłe kobieto??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Zmiany, wszędzie zmiany Nie będę wymieniała co się zmieniło bo wszystko poleciało ale mnie osobiście w takich podsumowaniach najbardziej cieszy odnalezienie nowej siebie i radość jaką z tego czerpiemy Maxy masz piękne

I żeby nie było - młodzież też się dużo uczy od jak to pieszczotliwie nazwałaś "sekcji geriatrycznej" Często zaglądam i sama sporo się doszkoliłam
Trzymam kciuki za przemianę

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
REWELACJA! Piękna przemiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak ten czas leci
Ha, widzę ze jesteś na etapie wchłaniania brzucha , ładnie ładnie, i niedługo juz mięśnie nóg zaczyna być widoczne na całego A ta okrągła pupa to powód dumy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Obli dziękuję za zmianę tytułu, przepraszam że nie wytłuściłam w swoim podsumowaniu ników, ale robiłam w wordzie potem przekopiowałam i poszło, jak sie zorientowałam nie było już możliwości edycji.
Zaokrąglenie zawdzięczam spacerom na biezni pod górkę Mam nadzieję że za rok przy kolejnym podsumowaniu będzie lepiej i będziesz miała powód żeby czuć że twoja praca, poświęcony czas nie poszedł na marne. Obiecuję pilnie się słuchać i grzecznie pracować (mam tez nadzieję, że zrobię się bardziej samodzielna)

Bardzo dziękuję pozostałym za wpisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
reziolki jest super! cała jesteś mniejsza, poleciało wszędzie, tyłek do pozazdroszczenia
No i maksy powalające Gratulacje!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa masa masa - Arisu

Następny temat

SPAM Chociaż byłaby posucha giej meduzy ... nie pogłaszcze %-)

WHEY premium