SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Sawanodo - redukcja

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Odżywkę wykańczam właśnie jeszcze z 6 porcji jest a tak to mam sdf 80 plus ona lepsza chyba.
Posiłki od środy poprawię, jutro jeszcze wykończę banany i jogurty naturalne :).
Dziękuję za wszystkie uwagi :).
Przed treningiem jak zjem to źle mi się ćwiczy, dlatego zawsze zaraz po treningu tak 10 min jem po-treningowy.
Rano wrzucę owsiane, a na podwieczorek dam jajka i coś jeszcze wartościowego jutro pomyślę dokładniej na wykładzie :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile przed treningiem jesz? ja muszę minimum 1,5h żeby dobrze poćwiczyć - najlepiej mi wychodzi tak 1:45-2h.

SFD protein plus jest ok, polecam też Activlab Whey 80 póki jeszcze jest w sklepach. Juz go nie produkują a cene ma bardzo dobrą jak za 2 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Ja to zależy jak mam dobrze przećwiczyć nogi lub plecy to tak 3h zwykle. Jeśli klata/tric lub barki/bic to też tak 1:45 - 2h. Przed bieganiem to też 3 h zawsze albo dłużej (ostatnio mało biegam coś - ale to wina lenistwa).
Co do odżywki mam 2 paczki SFD więc na jakieś 2 miesiące jest zapas, potem zamówię nową partię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja czy to nogi, czy plecy, czy klata zawsze godzinę przed jem, max 1:30h ale to rzadko

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Ja też zazwyczaj 1h ,max. 1,30h przed treningiem ;)

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
ja jak zjem godz przed nogami albo plecami to po przysiadach/martwym zaraz mnie mdli strasznie i lipa jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dzień 44

Trening:
Plecy:
Podciąganie (sam negatyw) 4sx5p
Martwy ciąg 4sx10p ->65kg
Wiosłowanie sztangą podchwytem 4sx12p ->45kg
Wiosłowanie sztangielką 4sx(2x12p) ->17.5kg
Brzuch:
Unoszenie bioder 4sx15p
Spięcie brzucha na skośnej 4sx20p
Plank 4sx1min

Dieta:
W normie dziś ostatni dzień jogurcików i banana. Jutro już owsiane i tak dalej :).

Uwagi:
Poszły dziś plecki i brzuszek, mocno czułem brzuch przy unoszeniu bioder. Ogólnie zadowolony jestem od jutra lepsza micha zgodnie z zaleceniami.
Jutro wpis dopiero w okolicy 22, bo około 21.30 wrócę z uczelni :/.


Suplementacja:

Olimp Gold Omega3 1x
Activlab Caffeine Power 1x
Activlab Vitality Complex 1x
Cholisept Intense do ssania 2x

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dzień 45

Trening:
Wolne.

Dieta:
Poprawiona.

Uwagi:
Mile widziane uwagi do diety :).
Ps. wiem że rano te rodzynki nie powinienem ale chyba te 20 gram to nie zaszkodzi strasznie a super poprawia smak płatek z mlekiem :D.


Suplementacja:

Olimp Gold Omega3 1x
Activlab Caffeine Power 1x
Activlab Vitality Complex 1x

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Z kolacji nr. 2 ten chleb daj do podwieczorku a na noc możesz standardowy twaróg + orzechy np. zapodać bo samym jajkiem się chyba nie najesz

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
ogólnie to jajkiem się najadam z chlebkiem :D tylko brakło mi kcal żeby dodać do podwieczorka :(.
dziś cały dzionek wg tego jadłospisu byłem najedzony :).
Twaróg to odpada na jakiś czas bo mi sie tak przejadł że patrzeć nie mogę :(.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małymi kroczkami do masy - Dziennik by Daynyn

Następny temat

Dziennik Chudego .

WHEY premium