SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Sawanodo - redukcja

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
No może i to a jeśli nie to idź sie zbadać bo z plecami nie ma żartów a nie jest to pierwszy raz ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Z przysiadami pod 90tke poczekam na pewno z tydz, o ile w pt nie będą boleć to zrobię nogi ale przysiad 75kg tak jak ostatnio było i mocna rozgrzewka przed. Nad lekarzem pomyślę jeśli do soboty nie przejdzie, wiem że mój rodzinny nic mi nie poradzi na to :/, co najwyżej da skierowanie dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
pod lopatka blizej regoslupa czy zeber?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dzień 67

Trening:
Wolne

Dieta:
Norma

Uwagi:
Wpis z wczoraj. Plecy bolą, dziś myłem u lekarza. Przepisał mi jakieś maści rozgrzewające i nie ćwiczyć do końca przyszłego tygodnia. Spytałem go czy potem już normalnie mogę odpowiedział że jak za tydz nie będą boleć to powoli mogę wracać do treningów ale na początek żeby nie robić nic z dużymi ciężarami gdzie nacisk idzie na plecy. Chyba miał na myśli typu przysiady i mc.
Ogólnie dietka to w normie dziś będą obcięte węgle bo zapotrzebowanie spadło jak nie trenuję. Biegać przez tydz też nie powinienem (chociaż ja nie widzę między bieganiem a tymi plecami związku:/). Wpiska z dziś będzie wieczorem.

Suplementacja:

Olimp Gold Omega3 x1
Activlab Caffeine Power x1
Activlab Vitality Complex x1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
plecy stabilizując sylwetkę, stąd to bieganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
:/ czyli mam tydz siedzenia na tyłku, bo w sumie chyba tylko w czw muszę iść na uczelnię. Dobrze że to redukcja bo na masie by mnie szlag trafił :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dzień 68

Trening:
Wolne

Dieta:
Norma

Uwagi:
Zabiegany byłem do diety jeszcze warzyw sporo ale nie ważyłem, była papryka, brokuł pomidorki i ogórek zielony. Posiłki był rozłożone w czasie to tak na szybko zrzut bez godzin.

Suplementacja:

Olimp Gold Omega3 x1
Activlab Caffeine Power x1
Activlab Vitality Complex x1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Dopiero teraz zauważyłem, że też masz tyle samo dni dziennik co Ja ;D

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dzień 69

Trening:
Wolne

Dieta:
Wpadł kokos (pierwszy raz kupiłem i jadłem trochę z tym zabawy).

Uwagi:
Od rana trochę pracy w lesie zeszło z półtorej godz lekkiej pracy (jako pilarz i trochę pomoc w załadunku pod koniec). Potem w domku 2 h rąbania drewna. Plecy nawet dobrze to zniosły :). Kokos podbił kcal ale było więcej aktywności więc się nie martwię.

Suplementacja:

Olimp Gold Omega3 x1
Activlab Caffeine Power x1
Activlab Vitality Complex x1


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małymi kroczkami do masy - Dziennik by Daynyn

Następny temat

Dziennik Chudego .

WHEY premium