SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Sawanodo - redukcja

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
to jest krzesło do wyciskania sztangielek siedząc, bo moja ławka nie ma konta prostego, a tak to bolały mnie plecy po barkach i źle to szło ogólnie.
Rampy nie robię bo tak mi wygodnie na razie i jest czucie. Rampa będzie jutro w przysiadzie, od 50kg co 5kg z 5serii i może jakiś drop set dorzucę. Potem na next legsday poleci +2.5kg i tak za jakiś czas wreście na spokojnie pod 90kg dojdę ale dalej :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Ze względu na natłok zajęć i różnych innych problemów, zawieszam dziennik do okresu po świętach. Postaram się trzymać michę i treningi przez ten czas, ale nie wiem jak to wyjdzie. Ogólnie sporo mi się spraw nawarstwiło i dopadł mnie brak czasu :/. No i też zły humor jak to idzie z natłokiem problemów, ale po świętach na pewno wrócę do dziennika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Trzymaj sie stary i tak podziwiam że wszystko to godzisz i znajdujesz czas na treningi / diete dobrze że nie ejsteś na masie bo z tym 2 byłoby trudniej mam nadzieje że znajdzisz czas na treningi etc powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
Taki luzik da pewnie więcej plusów niż minusów Już bardzo długo ciągniesz zaniżone kalorie, na samopoczuciu na pewno pozytywnie odbije się trochę wypoczynku. Wagi raczej nie nabierzesz zbyt dużo, jeśli zachowasz umiar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Od jutra 10 tyg redu nowy dziennik zapraszam:

https://www.sfd.pl/DT_Sawanodo_-t1020206.html?master=1


Zmieniony przez - sawanodo w dniu 2014-04-25 21:37:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małymi kroczkami do masy - Dziennik by Daynyn

Następny temat

Dziennik Chudego .

WHEY premium