SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Sawanodo - redukcja

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Pokrój jeszcze kilka cebul do słoika i szczelnie zakręć, sok piłem 3x dziennie po kilka łyżek.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
ok dzięki za radę zaraz pokroję cebulę a to cukier dać czy puści sok sama jak postoi w słoiku ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Łyżkę możesz wsypać. Rano odkręcasz, wypijasz 2-3 łyżki i znowu zakręcasz, tak 2-3 razy dziennie.

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-10-22 19:22:44

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dziś mnie ostro wzięło. Nie poszedłem na uczelnie dałem tylko kumplowi projekty. Byłem u lekarza polecił mi syropek i gripex no i dał zwolnienie do końca tygodnia.
Miskę trzymam dziś już pełną taką jak zwykle.
Do poniedziałku nie będzie tu wpisów. Mam nadzieję że od pn wrócę do treningów to zacznę wpisy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
No to już zdrowy. Od jutra powrót treningów i jakieś aero wrzucę. Micha nadal ta sama. Myślę nad wprowadzeniem Refeed day tak co 2 tygodnie. Wtedy by wpadało około 3-3,5 tys kcal czyli teoretyczne zapotrzebowanie. Co myślicie o takich refeed ?

No i oczywiście od jutra wracają pełne wpisy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
No czekam na wpisy z diety i treningu bo dawno nie było ! Dobrze że powróciłeś do zrowia dawaj czadu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dzień 56

Trening:
Spacerek średnim tempem: 1h 30min

Dieta:
W normie.

Uwagi:

Dzionek całkiem przyjemny od jutra treningi wznawiam :).
Muszę popracować nad dorzuceniem warzyw jakiś. Może od czasu do czasu jakieś mrożone mieszanki dorzucę.

Suplementacja:

Olimp Gold Omega3 x1
Activlab Vitality Complex x1


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dzień 57

Trening:
Plecy:
Podciąganie (sam negatyw) 4sx5p
Wiosłowanie sztangą w pochyleniu tułowia nachwytem 5sx8p ->50kg
Wiosłowanie sztangielką 4sx(2x10p) ->17.5kg
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia podchwytem 5sx8p ->40kg
Dzień-dobry 4sx10p ->32.5kg
Brzuch:
Unoszenie bioder 4sx15p
Spięcie brzucha na skośnej 4sx20p
Plank 4sx1min

Bieganie w terenie: 26 min 30 sec

Dieta:
W normie.

Uwagi:
Dzionek całkiem fajny ładnie poszło z plecami i brzuchem. Bieganie też nieźle. Ogólnie planuję 3-4x w tygodniu po 25-30 min plus jakaś aktywność w weekendy (spacery, rower, a może basen). Od jutra lekka zmiana miski ale kaloryczność zostanie taka sama.

Suplementacja:
Olimp Gold Omega3 x1
Activlab Caffeine Power x1
Activlab Vitality Complex x1





Fotki wieczornych posiłków i marynaty piersi z kurczaka na jutro :).







Zmieniony przez - sawanodo w dniu 2013-10-28 19:37:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Myślałeś może o interwałach zamiast typowego biegania ;> ?

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
myślałem, ale na początek 1 raz w tyg w soboty może wprowadzę. Z czasem zobaczę jak to będzie z nimi szło, bo nigdy nie próbowałem :), ogólnie od sierpnia jestem w stanie biegać :), bo wcześniej nigdy tego nie robiłem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małymi kroczkami do masy - Dziennik by Daynyn

Następny temat

Dziennik Chudego .

WHEY premium