SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Sawanodo - redukcja

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dzień 91

Trening:
Wolne

Dieta:
19 dzień eksperymentu "węgle tylko z warzyw i 150ml mleka"

Uwagi:

Brak.

Suplementacja:

Olimp Gold Omega3 x1
Activlab Vitality Complex x1


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy następnym ładowaniu postaraj się je z góry zaplanować, policzyć makro i ze spokojem się nawpychać.
Białko wtedy do 150 g-160 g, tłuszcz do 60g, reszta węgle 6-10g/kgmc. Produkty typowo low fat, np. lody z niską zawartością tłuszczu. Ale głównie polecam Ci dostarczyć złożonych węgli z ryżu, kaszy makaronu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Ładnie schodzi, ładnie na czicie..slinka leci :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest na maksa wypchnięty brzuch? to ja mam taki rano jak wypchnę, jak nie ma większego. Bo teraz pod wieczór to szkoda gadać, jak tyle żarcia w nim siedzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
to było rano na czczo z tym brzuchem.
Następne ładowanie właśnie myślę makaron i ryż a w razie problemów to morele suszone się zaopatrzę i daktyle to mogę podbić nimi (ale postaram się węglami złożonymi).
Dzięki za rady :).
Jutro wreście na tą siłkę :) już się doczekać nie mogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dzień 92

Trening:
Plecy:
Przyciąganie drążka wyciągu do klatki 4sx12p
Wiosłowanie sztangą w pochyleniu tułowia nachwytem 5sx8p->90kg
Wiosłowanie sztangielką 1sx(2x10p)->30kg, 3sx(2x10p)->35kg, 1sx(2x10p)->40kg
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia podchwytem 4sx8p ->50kg
Dzień-dobry 4sx10p ->60kg
Brzuch:
brak

Cardio: 30 min (ergometr-> dystans 6.25 km)

Dieta:
20 dzień eksperymentu "węgle tylko z warzyw i 150ml mleka"

Uwagi:
Pierwszy trening na siłce, obiekt całkiem spoko i ogólnie bardzo mi się podoba. Nawet skorygowano mi postawę w wiośle w opadzie bo robiłem lekki koci grzbiet.
Brzuch nie zrobiony, bo po plecach miałem mroczki przed oczami i ogólnie przez 10 min siedziałem i dochodziłem do siebie. Prawie zemdlałem :D. Potem zrobiłem sobie 30 min cardio na ergometrze. Prysznic i do domku. Potem w auto i do Lidla po cycki z kuraka.
Brzuch zrobię w domu w śr. będzie okazja go skatować.


Suplementacja:

Olimp Gold Omega3 x1
Activlab Vitality Complex x1





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
W ręku chyba tego nie przyniosłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Kkkris91 dobre pytanie ;) Sawanodo jaka reakcja ludzi w sklepie i może tak słabo tbie sie zrobiło bo 15 g węgli to naprawde mało..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małymi kroczkami do masy - Dziennik by Daynyn

Następny temat

Dziennik Chudego .

WHEY premium