SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Sawanodo - redukcja

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
samo białko nic nie da, jeżeli będzie mało energii (z węgli i tłuszczy) do jego syntezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Osobiście podbiłbym teraz białko do 2.5-3g, długo już redukujesz. Co do przejścia na masę, rób to ostrożnie dodając powiedzmy 50kcal co tydzień

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
jak na razie ostatnio doszło trochę mięska na łapach i klacie (a przynajmniej górze bo tam tak fat mi nie przysłania ). Ogólnie jestem bardzo zadowolony jak do tej pory. Zobaczymy jak będzie od pn na splicie. (po nogach pewnie przez 2 dni po wchodzić nie będę znowu mógł wchodzić)

P.S
Pomyśle jak podbić białka do tych 200 g przynajmniej :).
A i byłem dziś u lekarza z ciśnieniem moim 100/50 mam zwykle stwierdził że nic groźnego i nic nie zmieniać :).
No i zamówiłem drążek do podciągania do sufitu (ciekawe czy będę wstanie się podciągnąć przynajmniej 2 razy )


Zmieniony przez - sawanodo w dniu 2013-09-25 20:58:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Też mam takie ciśnienie ,ale to podobno znak ,że jest się w dobrej kondycji fizycznej i to dlatego ;)

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dzień 25

Trening:
Tydzień Regeneracji

Dieta:
W normie dla odmiany gruszeczka zamiast banana.

Uwagi:
Dziś grzybobranie, więc 2 h łażenia po lesie z ojcem :D.
No i zmajstrowałem do ławeczki coś do zginania nóg w leżeniu na dwugłowe ud (chyba), więc to dojdzie jako ostatnie na nogi w splicie :).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dzień 26

Trening:

Tydzień Regeneracji

Dieta:
W normie dla odmiany mango zamiast banana.

Uwagi:
Brak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dzień 27

Trening:
Tydzień Regeneracji, ale załadowanie i rozładowanie 4 m^2 drewna .

Dieta:
W normie.

Uwagi:
Zacząłem brać omege3, bo jak widać z zrzutów rybek nie jadam.

Suplementacja:
Olimp Gold Omega3 1x




Zmieniony przez - sawanodo w dniu 2013-09-28 20:36:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dzień 28

Trening:
Tydzień Regeneracji.

Dieta:
W normie.

Uwagi:
Od jutra powrót na uczelnię no i start z splitem :) (szkoda tylko że ledwie 1 raz się podciągam). No i jako koniec miesiąca fotki i waga oraz pas.

Suplementacja:
Olimp Gold Omega3 1x

Pomiary:
Waga: 82,3 kg (na czczo)
Pas: 88-89 cm (na czczo)
Bf%: Stawiam na ~20%








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Dzień 29

Trening:

Plecy:
Martwy ciąg 4sx10p ->80kg
Wiosłowanie sztangą podchwytem 4sx12p ->40kg
Wiosłowanie sztangielką 4sx(2x12p) ->15kg
Brzuch:
Unoszenie bioder 4sx15p
Spięcie brzucha na skośnej 4sx20p
Plank 4sx1min

Dieta:
W normie.

Uwagi:

Uczelnia jeszcze wolne do środy. Dziś start z splitem. Brzuch ładnie czuję mimo jeszcze słabej techniki spięć na skośniej. Poprawić też muszę technikę w wiosłowaniu sztangielką.
Jak coś to ostatni posiłek jest wszytko zblenderowane razem oprócz jogurtu.

Suplementacja:
Olimp Gold Omega3 1x




Zmieniony przez - sawanodo w dniu 2013-09-30 18:16:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Za mało ćwiczeń na te plecy :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małymi kroczkami do masy - Dziennik by Daynyn

Następny temat

Dziennik Chudego .

WHEY premium