SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Sawanodo - redukcja

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Radzę próbować w DNT oraz tak z 1-2 h po posiłku. Ja myślę tak 1-2x w tyg stosować. I niedługo może ruszę dup* wreście i zapiszę się na siłkę 100zł tylko a full opcja :D. Dojazd ode mnie tramwaj 51 min są co godzinie więc nie najgorzej:). FitFabric jak coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
A gdzie ta siłka bo coś wydaje mi sie że gdzieś o nie słyszałem może sie myle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Ja w Olsztynie 95zł miesięcznie też full opcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
To jest w Łodzi, ja dokładnie 99 na misąc lub prz pąlceniu za 5 miesięcy wychodzi 79 zł. Podoba mi się bo jest sporo treningów prowadzonych grupowo crossfit rowerki i tak dalej i to w cenie :). To pierwszy raz ja się wybieram na siłkę :D. Mile widziane rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Jeśli możesz i ta siłka ma jakieś konto na fejsie albo swoją strone to wrzuć , chętnie zobacze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Zapisz się, więcej możliwości i jeszcze większa determinacja jak grupowo się ćw

Zmieniony przez - Kkkris91 w dniu 2013-11-20 21:52:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Moja rada taka: nie patrz na innych i jak ktoś coś będzie doradzał to 99% nie słuchaj , a jak ktoś nó nie robi to pwinień od Ciebie dostać opieprz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja uwielbiam jak jest dużo ludzi na siłce, tyle nowych ćwiczeń co ja się nauczyłem... czasami aż nie mogę powstrzymać się od śmiechu

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
U mnie jest 80 zł/miesiąc i pełna profeska Ale niestety odjazdy mi nie pasują :-/ Atlas Fitnes Club na fejsie jest :)

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
W publicznych siłowniach najgorsze jest to, że każdy jest znawcą i każdy radzi inaczej. Jeden mówi rób tak, drugi nie rób tak jak on tylko po mojemu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małymi kroczkami do masy - Dziennik by Daynyn

Następny temat

Dziennik Chudego .

WHEY premium