SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]deja vu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 132865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Barki przed klatką to też nie jest opcja optymalna, gdyż obie partie współpracują ze sobą . Jak widzisz w moich planach nic nie jest kwestią przypadku

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
plecy, klatka, wolne, barki nogi -no to może w sumie niech tak zostanie, dla mnie jako niewiasty klatka nie jest priorytetem, to sie ja zrobi lżej.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Klatke możesz zamienić z plecami ale nie wiem czy to Cię będzie satysfakcjonowało. Nogi z barkami również mozna zamienić, ale lepiej je zrobić w piątek i później odpoczywać kiedy masz problemy z chodzeniem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Przeżyłam

1.Wyciskanie stojąc naprzemienne hantli 4 x 8-10p
4x10x2kg
4x10x2kg
4x10x2 kg
2.SKŁADANKA: wznosy w bok z hantlami x 10 + arnoldki x max + wyciskanie hantli x max -
wszystko x10 z obciązeniem 2 kg
wszystko x10 x2kg
4 serie 2 kg maxy wynosiły w pierwszej serii 15, w drugiej 10

4.SKŁADANKA: bradford press x 10 + military press x max + push press x max -

3x10x10kg
3 serie to jest zabójcze, ale potem już tak nie mam siły, że nawet push press mi wychodzi -robione z przerwami, , 10 kg obciazenia, max to 10

1.Uginanie hantli stojąc 4 x 8-10p a to juz wiem, dlaczego mi tak łatwo szło
3x10 x4 kg, 10x6kg
4x10x6kg
4x10x6kg
2.Uginanie hantli siedząc o ławkę skośną 4 x 10-12p -
3x10x4kg, 10x6kg
4x10x4kg
4x10x4kg

15 minut aero


Wczoraj byłam głodna Był DNT

Dzis tez jestem troche głodna, ale to dlatego, że za mało sobie do pracy zabrałam, ale własnie uciekam sie dożywiać.

A w niedziele idziemy na wielkie burgery.. albo steki.. albo burgery i steki

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Michy.





Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wieści z frontu są takie:

Waga: 57,1, tydzień temu 57,4, proces tentegowania w głowie - wynik minus 0,3

Pomiary: stoją - a co w sumie mają robic

Dieta trzymana, trzy treningi zrobione czwarty wypadł z uwagi na nieprzewidzianą koniecznośc odbioru dziecka z 18. A ja po zarwanej nocy nie jestem w formie, zdecydowałam, ze nie jadę, po co ma mi coś na twarz spaść..

Dziś nietreningowo, ale intensywny housekeeping z konserwacją powierzchni płaskich wiec cardio/aero zaliczone.

Jutro będzie jedzone. Zastanawiam się, czy dam rade zjeśc burgera z 700 g wołowiny? Może masa ruszy? Pewnie nie bo to białko Ale buła też jest


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-08-27 14:20:37

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Rozumiem, że mierzysz tylko pas a reszta dopiero za miesiąc ?

Z wagą coś sie zaczęło dziać, więc dobrze jest. Ale kcal narazie nie będziemy podbijać

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Z tą waga to tak różnie, ale raczej stabilnie bym rzekła.

Dziś obmierzyłam wszystko z ciekawości i jest constans. Ja się bardziej skupiam na biodrach i udach bo w talii to nigdy nie tyłam.

Aczkolwiek może tak być, że jakiś tłuszcz spada bo wszelkie spodnie sa lużniejsze - tak jakby coś "boczków" (och jak ja niecierpię tego określenia) i z dołu plecó - czyli okolic niemierzalnych coś schodziło.

Nadto coś się na ramionach zaczyna lekko wybrzuszać, więc, ten tego - nie narzekam.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Czyli wszystko idzie w dobrym kierunku. Ale sama widzisz, że to nie są spektakularne zmiany z miesiąca na miesiąc, a raczej malutkie cegiełki, z których kiedyś powstanie Twoja wymarzona budowla

Z resztą facetom naturalnie te mięsnie i siła idą powoli-chyba że dany osobnik ma naprawdę dobrego gena. Co tutaj więc pisac o kobietach....

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Suplementację trzeba dołożyć

Generalnie jestem zadowolona, głodna nie chodzę, gorzej nie wyglądam.*

*to chwilowe pewnie za tydzień będzie depresja, że jest grubo, nic się nie zmienia, a nie mogę jeść ciastków

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EFEKT OKOŁO 5 MIESIĘCY. REDUKOWAĆ CZY DALEJ MASA ?

Następny temat

Masa a trening.

WHEY premium