SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]deja vu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 132441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
deja vu
ronie220
Zbadamy to podciąganie na treningu. Ale nie spodziewaj się mega czucia, bo to dla Ciebie całkowita nowośc. Czucie może być....na drugi dzień.



Wróżbita Maciej normalnie

Dziś nietreningowy, chociaż w planach był treningowy.. ale ... życie takie jest ....

U mnie z tymi cheatami to jest problem tego rodzaju: "zjadłam za dużo, będę gruba" - chociaż w niedziele zjadłam w ramach cheata kawę mrożoną (małą, nie wiaderko), gałke lodów i jedno piwo - a potem 2 godziny grałam w kręgle.

Czyli ani jakoś specjalnie dużo, a po drugie realnie gruba to ja nigdy nie byłam. Taka fiksacja.


Nie można popadać w skrajności. Choć czasami osoby dobrze się odżywiające po prostu nie mają ochoty na cheaty. Niektórzy nawet czują pewne obrzydzenie do niezdrowych produktów

Uważam, że trzeba mieć zrównoważony pogląd.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-08-09 19:57:45

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Zrównoważony?

Nie podejmę dyskusji

Miska trzymana, ale jak wynikaz nowej, lepszej wersji po treningu, nie istnieją rzeczy, które jadłam - np. marchew i banan. No cóż jak się tak ekskluzywnie je to moga być problemy

Na jutro mma quinoa.

Piąteczek?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
O ktorej w piatek? 6 rano jak zwykle?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
DT

Z Trenerem

Dramatycznej zyebki nie dostałam, nawet coś jakby technikę Trener pochwalił. (prawdę piszę)

A zrobiliśmy:

ATG
5x20, 3x5x25
Wykroki w tył z hantlami
4 x8x5kg
RDL z hantlami
4x10x10 kg
Prostowanie na ławce rzymskiej (nie śmiać się, to umiałam, ale robiliśmy po kolei)
2x10
Łydki odpuściliśmy

Potem było podciąganie z gumą - dramat, potem mniejszy dramat

I zabójcza składanka na barki, robiona kijem od miotły, znaczy przepraszam sztangą do fitnesu bez obciązenia

Generalnie to znowu zadowolona jestem, bo z takiego obłego obleńca przeobrażam się powoli w jakieś zaokrąglenia tu i tam

No i Trener mówi że nadal nie redukujemy. Najlepiej niech to napisze, to uwierzę

No i coś Trener wspominał o wrzucaniu zdjęć 'formy", do dziennika, ale ja nie wiem, czy ta "forma" to się nadaje do pokazywania.

Miska trzymana ale że jeszcze mam focha na nowy dziennik posiłków, to bez zrzutu
Za to jest w profilu, każdy może skomentować
120B 220WW 60T


Jutro z Młodym jedziemy robic barki - najgorsze to, że na hasło czy jedziemy, Młody mówi: "ale ja prowadzę"





Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-08-12 21:40:22
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja tutaj popieram trenera zdjęcia wstawić, oo tak, tak Pochwalić się kawałem swojej cieżkiej jakby nie było pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 472 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17050
Bardzo fajnie prowadzony dziennik :) Będę chętnie śledzić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na placach są już fajnie zarysowane mięśnie, a tłuszczu nie ma wiele.

Choć myślę, że masy to dopiero dobudujemy w tym sezonie. Wczesniej byliśmy na ciągłej redukcji poza kilkoma krótkimi epizodami.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Teraz priorytet na barki no i jestem ciekaw jak wrażenia po treningu Jakby nie patrzeć nigdy nie atakowaliśmy tego rejonu plastyką i objętością, a to mi się zdaje klucz. Bo w OHP można wyciskać 100kg i nie mieć barków.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Barki zrobione


1.Wyciskanie stojąc naprzemienne hantli 4 x 8-10p
4x10x2 kg
2.SKŁADANKA: wznosy w bok z hantlami x 10 + arnoldki x max + wyciskanie hantli x max - 4 serie 2 kg maxy wynosiły w pierwszej serii 15, w drugiej 10

4.SKŁADANKA: bradford press x 10 + military press x max + push press x max - 3 serie 10 kg, i zastanawiałam się, czy nie zamienic na kij od szczotki, ale twarda byłam, z przerwami bo z przerwami ale zrobiłam max=10

1.Uginanie hantli stojąc 4 x 8-10p

4x10x6kg
2.Uginanie hantli siedząc o ławkę skośną 4 x 10-12p - jak dobrze było zrobic coś na siedzaco
4x10x4kg

10 minut aero,bo się z synową na siłowni spotkałam i polazłyśmy na kawę

Trening przezaj**isty Mówiłam, że nie pasuję do ladies kiepska ze mnie lady, trening naprawdę super - ale prawie godzinę mi zeszło.

Chyba działał, bo chociaż się nie spociłam (a to dla niektórych jest wyznacznik skutecznego treningu), to na następny musze zabrać stanik zapinany z przodu.. albo nie zapinany.. bo precyzyjne ruchy rękami były trudne

A czwórki? Czym wczoraj skatowaliśmy czwórki? Wykrokami w tył? Bo mam takie zakwasy, jakich z rok nie miałam



Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-08-13 16:28:05

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
No to teraz pozostało dbać o to, by stworzyć organizmowi odpowiednie warunki do regeneracji .
I barki będą

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EFEKT OKOŁO 5 MIESIĘCY. REDUKOWAĆ CZY DALEJ MASA ?

Następny temat

Masa a trening.

WHEY premium