SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]deja vu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 132395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ronnie, czym ja podpadłam?

Ledwo do szatni dolazłam, dramat



D2:

1.Siady 4 x 6 + jedna seria regresu z samym gryfem na maks
25, 25, 35, 35 plus 20 x sam gryf

2.Wykroki w tył 5 x 10 to ma być ze sztangą, czy z hantlami, zrobiłam ze stangą, w pierwszej serii pomyliłam się i zrobiłam przysiad wykroczny - sama sztanga 15 kg
5x10

3.Martwy na sztywnych nogach ze sztangą 5 x 8 i tu mój odwieczny dylemat, czy to mcnp czy rdl - to jest tak samo skomplikowane jak "prawo-lewo"

5x8x25kg
4.Hip thrust z gumami na kolanach 5 x 8-10p nie ma takich gum na siłowni, zaraz sobie zamówię - zrobione bez gum
8 x15, 3x8x25, 8x30

5.Wspięcia stojąc 4 x 15 + wspięcia siedząc jeśli jest maszyna 4 x 20 zrobiłam tylko siedzac, bo Szanowny się za szybko ze swoimi sprawami wyrobił

stojąc odrobię jutro

Założenie, że po tym da się zrobić żwawe aero wydaje się być nieco na wyrost optymistyczne

Po pierwszym dniu redukcji wniosek jest taki, że chyba jadłam dużo wiecej niż 1800 kcal, bo głodno było.

I jedzenie dobre, ale żeby za dużo było, to nie powiem.










Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-12-28 12:55:29

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-12-28 16:05:43

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Mogą być te wykroki ze sztangą ale rób w tył i nie myl z przysiadem wykrocznym. Choć hantle zdają się być wygodniejszym rozwiązaniem.

Twój wybór.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Nie macie gum na siłowni ? Przecież widziałem Tu chodzi o opór wywierany na kolana i rozpychanie ich na boki. Aktywujesz w ten sposób dodatkową funkcję pośladków, odwodzenie i rotacja uda na zewnątrz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak nie było napisane, że z hantlami, to domniemałam, że ze sztangą. Obiecuję poprawę. A co do gum, to są bardzo długie - tak z 1,5 m i mocne, takie do podciagania. Oblukałam dziś w internetach, że sa takie cieńsze i krótsze - 60 cm, to sobie zanabędę. W razie co, będzie można trening w domu zrobić

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Faktycznie może być ten opór trochę za duży. Dobrze, że Pani dokupiła.

Cenimy kreatywność !

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
DNT

Zakwasy mam.. Niewymowne

A tak sobie jem.

Pieczone ziemniaki i krewetki. Bardzo fusion. Ale dobre z dobrym zawsze jest dobre.

I dzisiejsze spaghetti putanesca - brzydkie, ale low carb, bo z makaronem shirataki.




Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Potrenowane, ale z bólem.. Bólem d.. Pośladków

1.Negatywy na drązku 4 x max
dobrze, że ludzi nie było, bo to wyglądało przekomicznie, nawet nie wiem jak opisać
5, 4, 4, 4
2.Przysiad bułgarski z hantlami 4 x 8-10p ojojojoj - booooli
4 x 8 x 4kg na rękę

3.Wyciskanie sztangi leżąc 4 x8-10p

10x15, 10x17,5 2x10x20 kg

4.Wyciskanie żołnierskie 4 x 8-10p
3 x10x10 kg, 8x15 kg

5.Uginanie sztangi 4 x 8 + francuz 4 x 8
sztanga 4x8x10 kg francuz hantelkami po 2 kg, bo sztanga była za ciezka

odrobione aero z dnia dołu 15 minut - musiałam trochę pozamieniać kolejnośc treningów, no ale oprócz treningów są jeszcze w zyciu człowieka zakupy plotki, paznokcie i takie tam..

Ronnie, jak bys wymysłił coś za to unoszenie nóg w zwisie na drązku, to było by bardzo miło... Albo mniej niemiło

Jutro trening czwarty w sumie z wyrachowania, bo jest wiecej żarcia, wiec będzie miejsce na sushi Poza tym na gwałt rozwijam się kulinarnie, bo Młody zaprosił gości na Sylwestra - tyle że jeden gość jest veganką - co jedzą veganie? Czytałam, ale żadnych vegański rzeczy nie mam w domu I tak to wygląda, Młody zaprosił, a ja tofu kupuję i jakies falafele będę robić, tak.. Bardzo wychowawczo

Wczoraj trochę niedojedzone, bo mi się żoładek po trzech poisłkach zbuntował. Zrzuty z paśnika będą wieczorem.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Wznosy nog ale lezac na lawce albo od biedy brzuszki lezac x 10

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
ronie220
Wznosy nog ale lezac na lawce albo od biedy brzuszki lezac x 10


Podziękował

Wczoraj odpadł ostatni posiłek, dzić dzień jedzenia curry. I chyba tendencja się utrzyma - faza na spaghetti i curry trwa.




Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
zrob weganom dzien frutarianski w wersji raw food i po sprawie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EFEKT OKOŁO 5 MIESIĘCY. REDUKOWAĆ CZY DALEJ MASA ?

Następny temat

Masa a trening.

WHEY premium