SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer3 jesień-zima atak na mase 2007

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 462758

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
amer co alkohol potrafi zrobić z człowiekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10790
amer przestań pić a zacznij... koksować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
wstałem

dorcius hej :*

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
MDRAGON dzien dobry

Hmm tak wchodzac na temat bardziej powazny....
kurcze waham sie troche zeby zamiescic tu link do moje posta ktorego pisałam na insomni w dziale uzaleznienia ale skoro mówie o tym to juz go wkleje.
on jest dosc długi,nie wiem czy bedzie wam sie chiało cyztac.
bo zastanawiam sie czy Wy tez tak macie np ze treningi,dieta sa dla was niemalze najwazniejsze?
ja teraz jakos powoli z tego wychodze- z tej obsesji niezdrowej,ale jeszcze gługa droga przede mną

to link do mojego postu
http://www.insomnia.pl/temat192674/

Zmieniony przez - dorcius w dniu 2006-07-07 09:37:34

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
siemka wszystkim wlasnie jem twaroga z cukrem i kakaem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Witam koleżanke i kolegów

dorcius przeczytałem cały tekst na inso i też tak miewam czasami że sie zastanowie nado soba i sie boje że trace jedne z najlepszych lat mojego życia przez diete siłownie zdrowe nawyki itp. Ja sobie poprostu pomyślałem że niejestem zawodowcem i to co chce osiągnąc to napewno osiągne w tym sporcie. Znam to uczucie jak dziewczyna chce zjeść zemną lody a ja niechce jej jest strasznie przykro a mi pewnie jeszce bardziej i jak ja niejem to ona sama też niechce takie chwile są naprawde przykre i trzeba sie zastanowić i pomyślaeć racjonalnie bo czasami trzeba troche wyluzować z dietą i dać sie skusić z przyjaciułmi na pizze czy inne smaczne jedzonko, ja mam poprostu w głowie ustalona granice co do ilości tych "przysmaków" bo np wiem że chipsów nierusze a na czekolade sie skusze Wydaje mi sie że powinnaś czasami troche wyluzować z dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
dobry

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
na czipsy to ja tez,never hehe
dziewczyny mówią ze ja swir jestem ze tak latam na tą siłownie,one poprostu nie wyobrazaja sobie jak to mozna przyjsc(jeszcze na dodatek sama dziewczyna na siłownie i krecic sie tam wsrod chłopaków) tez jak szłam pierwszy raz to czułam skrepowanie ale stwierdziłam ze wszytko jest dla ludzi,czego ja mam sie wstydzic ze ide dbac o moje ciało, wstydzic sie powinny te osoby ktore siedzą 12h przed kompem zajadajac batony czipsy cukierki ect.
Pochłoneła mnie siłownia musze przyznac,ale dobrze mi z tym.Teraz chłopaki normanie ze mną gadają,wypytuja sie,i takie tam,jest ok,lubie cwiczyc i czyc to zmeczenie,czuc kazdy mięsien:)
Ja moim kumpelom nie przetłumacze ze wole zjesc np makaron ze szpinakiem niz np pizze,ze wole wybrac to zdrowsza opcje, no ale to kazdego wybor,ja wybrałam taki styl zycia.
Jasne ze trzeba zachowac umiar w tym restrykcyjnym dietowaniu,stram sie psychicznie przełamwyac ze od czasu do czasu moge sie skusic na małe odstepstwo

Ide robic kawe,i niedługo na siłownie

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
oj dorcia przesadzilas troche z ta waga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
co by tu napisac .....

aaaa juz wiem

tez jestem ostatnio maniakiem diety.. nawet rodzice sie pytali ostatnio co mi sie dzieje .... dzis waga rano pokazałoa 98.6kg

najwyzsza pora zaczac ciąc brzuch

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-07-07 10:31:18

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zabawne lub pojedyncze linki - TYLKO TU lub BAN

Następny temat

PUMP Juice

WHEY premium