SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248557

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
ja to takie wypowiedzi mógłbym non stop czytać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Tested_UNS-TEAM
Przykre jest to że nie szanuje się wiedzy i merytorycznej dyskusji. Jak się tak mamy bawić to spoko ale ja tu chce coś przekazać. A nie tak bo tak i gadać o omletach....

Jakbym mógł to dałbym i 5 sogów, dlatego nie wchodzę do dzienników kobiet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
To ja tak jeszcze wrócę do tematu bezpośrednio owoców jako że Adam wspomniał o mnie. Tak się składa, że bodajże 5 dni temu? rozmawiałem na ich temat z Mateuszem Burdzym. W skrócie podejście Matiego do owoców: "w okresie letnim nie ma w zasadzie dnia kiedy nie zjem ~1kg czereśni, kilku jabłek i bananów oraz arbuza, a czym więcej ich jem tym lepiej się czuje i lepiej wyglądam. W okresie zimowym jem bardzo dużo cytrusów, przede wszystkim do śniadania". I teraz uwaga; "jednym z moich ulubionych posiłków przedtreningowych, który kiedyś jadłem non stop to był twaróg + 3/4 banany". Twaróg przed treningiem? Banany w diecie? Przecież tak się nie robi, bo trzeba kura + ryż No ale tak... Mati to genetic freak, na 20iu GH dziennie więc on może, a my nie

Jako, że lubię śledzić sobie zagraniczne fora itd. bo często można dowiedzieć się czegoś, co u nas w kraju będzie dopiero znane za 5 lat ( do takich researchów zainspirował mnie Vadim, który sporo do nas wnosił z wiedzy, którą zdobył za granicą ) to jest m.in taki jeden IFBB Pro, który zwie się Phil Hernon, kto będzie chciał to puszka sobie więcej o nim. "my diet and my clients is often about 50%-75% fruit for the carb source... it's only about keep your macros and cals". Gość i jego klienci przed zawodami mając np. 6 posiłków z węglowodanami, w 3 z nich jedynym źrodłem węglowodanów są owoce ( czyli np. posiłek wołowina + jabłka + orzechy ). Według niego to super naturalne źródło energii, po którym większość ludzi czuje się świetnie i mało jest takich, których owoce podlewają wodą itd. itd. Ważne tylko aby trzymać się po prostu określonej ilości BTW i kalorii, bo deficyt jest deficyt, a cukier jest cukier. No, ale tak IFBB to też GH, genetyka i inne więc on też może, a my NIE!





Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2014-12-23 18:43:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 464
95% osob wlasnie z forum w uk czy innych zreszta pisala to jeszcze 1 osoba dobrze wam znana ktorej artykuly byly tlumaczone 40 % kulturystow zawodowcow juz czy to uk czy inne kraje cwiczy nocami sa to pory 12/1/2 w nocy czy 4 rano i wiekszosc jedzie stalym schematem jak napisales wyzej

twarog + miod i cos lekkiego zlozonego

a zazwyczaj jest to

bialka jaj ktore najczesciej wypijaja + wale ryzowe + banany i to jest taki standardzik

Zmieniony przez - PUDZI4N w dniu 2014-12-23 21:16:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Ha, czyli jestem uratowany o 4 tej tez sie da!

Zmieniony przez - mikrus87 w dniu 2014-12-23 21:17:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
nie wiem czy był wcześniej poruszany ten temat ale co Adam myslisz o stosowaniu tzw cheatów na redukcji i na massie ? slyszalem cos o tym ze jest jakas dieta czy cos obilo mi sie o uszy ze zawodnicy laduja podczas massy w tzw oknie anabolicznym po treningu nawet i 3tys kcal... oczywiscie slyszalem to i czytalem gdzies ale jak masz chwile to odnies sie do tego jak juz walisz takie poematy :> :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Przecież formę można zrobić i na samym białym cukrze, wiadomo nie zejdziemy tak nisko z bf jak na diecie typowo kura+ryż i będzie trudniej wytrzymać głód, ale się da zejść nawet do jednocyfrowego bf.
Nie rozumiem tego oburzenia niektórych co do jedzenia owoców na redukcji, przecież sporo bb je owoce rano i w ciągu dnia. Po treningu spożywają carbo lub inne cukry proste.
Formę robią nie naganną.
Powoływanie się na suplementy i genetykę jest głupie, u wszystkich ludzi zachodzą te same procesy, genetyka i suplementy tego nie zmieniają.

Adam więcej takich dyskusji/tematów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Bo według niektórych carbo to cudowny suplement a owoce są be :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
adkens
Bo według niektórych carbo to cudowny suplement a owoce są be :D


Adkens...Ty jedz owoce i zapijaj Carbo :D .

Zdrowych i Wesołych Swiąt życzę Adam i reszcie Forumowiczów równiez(bo tutaj w sumie najwiecej osób przeczyta :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 77203
zdrowych wesolych rodzinnych Swiat..."mase " upominkow pod choinka i stolu pelnego ulubionych potraw... a jak ktos sie nudzi to material odnosnie bialka



trzeba przetestowac chocby dla oczyszczenia jelit po swietach







Zmieniony przez - radon w dniu 2014-12-24 22:14:03

/home/rafi/Pulpit/tumblr_netf1oMxIo1rmjd3no1_500.gif

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Następny temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

WHEY premium