SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248544

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
są świry co przez spodnie walą, tloczka nie odciągają. Znacie kogoś kto zszedł? jak ktoś olej sobie centralnie dożylnie zapoda, to fachura w łapsku musi być konkretna i zmarnował talent, mialbyć pielęgniarzem a nie koksiarzem

Zmieniony przez - Tested_UNS-TEAM w dniu 2014-11-04 03:09:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61875
Adam, u mnie taka sprawa jest że trening kończę o 19 (o tej schodzę z intensywnego cardio), o 20 szamię po treningowy posiłek w którym jest 150g węgla (75% złożone, 25% proste, zazwyczaj owoce), do tego albo jakieś wpc albo kurak z warzywami obok na talerzu, ale po 2h mam ostatni posiłek (ogólnie 4 posiłki dziennie) gdzie jest 40g białka, 40g fatu (i jest to fat z jajek, masła klarowanego, sera żółtego light :D) i nie wiem czy to czasami się nie będzie "gryzło", tłuszcze nasycone z tymi węglami zaraz po treningu. Wcześniej przed treningiem leci 100g ryżu, 5g oliwy + 40g białka, na śniadanie ogólnie z 90g węgla, 30g fatu, 40g białka.
Jako że mam trening pod wieczór (zaczynam o 17 mniej więcej, razem z cardio i rozciąganiem zajmuje z 2h), zastanawiam się o śniadaniu B + T (np. przenieść ten ostatni posiłek na pierwszy), przed treningiem zapodać B + T + W albo B + T (np. pierś z masłem kokosowym / olejem mct) a po treningu i przed snem już B + W, ale też nie chce kombinować za dużo.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61875
SORKI ZA DRUGI POST ALE NIE ZMIEŚCIŁO SIĘ W TAMTYM

C.D.
Zauważyłem właśnie ostatnio że wody troszkę nabrałem, miałem tydzień offa od cięższych treningów, teraz z kachasa przeszedłem na ten trening (od tego tyg) co wrzucałem parę postów wcześniej (PHUL, podział na siłe i hipertrofie), jestem po 2 dniach siły, zaczynam z tej niższej liczby serii i z mniejszego ciężaru, ale poziom zmęczenia O WIELE mniejszy niż po kachasie... Nie wiem czy coś zmieniać w kaloryce czy na razie zostawiać, intensywne cardio zawsze po treningu, a w DNT staram się robić interwały (środa i sobota, niedziela totalny OFF, ewentualnie spacer).
Dodam że posiłki to:
1: 55g białka, 80-90g węgla, 25-30g fatu (7:00)
2: 50g białka, 80g węgla, 10g fatu (między 14 a 15)
3: 50g białka, 140-150g węgla, 0g fatu (po treningu, 19 - 20)
4: 40g białka, węgle z warzyw, 40g fatu (22:00)
spać chodzę o 23

Zmieniony przez - Poisonbolt w dniu 2014-11-04 20:23:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Nic si,e nie bedzie gryzło. Jak łapiesz wody to od nadmiaru ww czy w ogóle kalorii. Bądź też od poziomu elektrolitów, czy po konkretnym produkcie który możesz lepiej/gorzej tolerować.

Jeśli faktycznei robisz solidną siłówkę i po tym intensywne cardio to te ww nie będą się gryzły z tłuszczami z jajek. I nie rozumiem czemu strach przed -> "będą gryzyły się z nasyconymi" a jeśli byłby nienasycone to co wtedy strachu nie ma? Co innego trans. Ogólnie po treningu startujesz z niższego poziomu cukru(jeśli posiłek przed treningiem nie był np 30min przed a 1,5-2godz) i po nim dodatkowo jestes wrażliwszy na inse, czyli po 2godzinach poziom cukru we krwi już nie będzie wysoki, insulina i tak i tak bedzie się wydzielac jeszcze bo po 2godz nie osiągnąłeś jeszcze poziomu cukru ze stanu "na czczo" lub "po długim poście". Poza tym pomyśl logicznie - ile czasu trawią się jajka?? ile zajmie zanim tłuszcz z tych jaj bedzie krążyc we krwi?? więc dlaczego podniesiony poziom cukru i zwiekszone wydzielanie insy przez dużo ilość ww po treningu miała by się z tym gryź?? tłuszcz trawi się długo i już prędzej obawiałbym się tego co zjadłeś np 3-4godz przed posiłkiem po treningowym, niż tym za 2 godz i jedynie ww zaczynają trawić sie już w ustach, wiec tłuszczu z jaj się nie obawiaj, bo zanim bedzie w krwiobiegu tu Ty już dawno będzie chrapał i wkur.. domowników

Co do treningu pisałem o tym wcześniej. 2dni.... aha po 10-14dniach mozesz wyciągać pierwsze wnioski, nie po 2dniach, w treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
ok ja też ćwicze, kolano prawie nie boli więc jeszcze trochę je pooszczędzam a póki co cisne górę

- Ściąganie drązka szeroko 4s 20,16,12, 10 - 3/1 ekscentryczna-koncentryczna faza
- Przyciąganie rączki do boku, jednorącz na wyciągu poziomym 4s 12p, 8 powtórzeń escentrycznych po 3-4s. koncentryczna pomaga druga ręka, 6p eskcentyrcznych, 15 koncentrycznych z zatrzymaniem w spięciu na 1-2sek.
- Wiosłowanie sztangą w opadzie 4s 20-8p 60,100,140,160
- Szrugsy w lekkim pochyleniu 5s ok.15p
- Wiosłowanie do klatki 3s 20-15p

- Spięcia brzucha na maszynie 4s 20, 15, 10, 10 - dwie ostatnie duży cięzar
- Spięcia brzucha na ławce ze sztangielkami 3s 15p
- Kołko 3s wyjazdów i zjazdów

Aeroby 20min - bo fajnie chopcy na jutubie grali


Jem jem jem i masa nie idzie Wnioski? nie długo podbijam kcal

a powaznie waga w miejscu ok 108-109kg więc powoli będę dokładac kcal.

dziś w skórcie
B - 400g twarogu, 100g wpc, 30g kazeina, 300g dorsza, 300g wątróbki, 3 jajka - 314g + dośc sporo z masła orzechowego, jakies maślanki itd.
Tł - 100g masła orzechowego, 3 żółtka, 4kap omega3, to co z wątróbki, 15ml lnianegoJakieś 110g tłuszczu + jakieś 8g z maślanki
Ww - 300g skorbi ziem. 200g owsianych, 100g makaronu, 5 wafli ryżowych, jakiś 20g ww z maślanki i 20g z owoców. 240+125+70+40+40 = 515g

warzywa - głowa brokuły, 3 duże pomidory, 500g kiszonej kapusty i 2 zielone ogóry.

To tak w skrócie i głodny jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Białko wliczasz z masła orzechowego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
przy takiej ilości na pewno ma to znaczenie jeżeli chodzi o kalorie , pewnie w połączeniu z innym źródłem aminogram zostaje uzupełniony ale to niech Adam wypowie się . Duży chłop dużo je można formę zrobić na skrobi i twarogu? można :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
przecież jest napisane z czego licze. Ale jak wiedzę czarny nie zawodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Adam a powiedz mi trzymasz się jakiegoś ustalonego czasu ile h przed treningiem jesz? 1-2-3h? ma to jakies wieksze znaczenie jak zacznie się trening 2 a 4h po posiłku? poza tym ze bd lżej na kichach i być moze bd się głodnym Pytanie z dupy, ale ciekawi mnie Twoja opinia o tym

Ja osobiscie trening robie ok 2-3h po posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Wydawało mi się że może jakiś błąd sie wkradł :) W takim razie dlaczego właśnie wliczasz to białko z masła orzechowego skoro tak samo możesz z ryżu :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Następny temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

WHEY premium