SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247509

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
A znowu Małecki katuje te kółko, i to w hadrcorowych wersjach, a talie ma dobrą Ja na szczęście mam ładniutkie mięśnie brzucha więc nie kombinuję Choć od czasu Waszej dyskusji o pasie sam zacząłem z nim ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Małecki ma taką dobrą talię? no właśnie moim zdaniem średnio przejrzyj chociażby ostatnie fotki i zobacz jak są rozbudowane skosy, szczególnie na dole i o ile ta talia mogłaby być węższa no ale to moje zdanie dobra, już nie róbmy Adamowi spamu, bo nam wpyerdoli, a duży jest teraz

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Co do pasa i talii, z tego co wiem to Burdzy jak zaczął stosować pas na każdym treningu (dosłownie), to ta talia mu jakoś zmalała, tylko nie wiem czy przez rozrost całe jreszty, czy rzeczywiście w pasie ubyło trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Ubyło mu 7cm z talii w jeden sezon.. to on przekonał mojego kumpla do noszenia pasa, bo mnie nie chciał słuchać

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
No właśnie ;D generalnie jak ktoś chce mieć mega wąską talie i tylko zależy mu na tym i wyglądzie to rzeczywiście - wywalić martwy, robić siady na dużo powt. ze stosunkowo małym ciężarem i nosić pas ciągle + w ciągu dnia jeszcze neoprenowy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
tylko burdzy robi martwy ciąg i ciężkie siady

Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2014-11-25 23:00:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
ale mimo wszystko w pasie :P triceps i biceps też :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
FIlm mi się urwał, budze się a tu gruba dyskuta
Kaleński czy robi w pasie czy bez talie ma jak ta lala choć ostatnio siedzi w pasie
kółko jest spoko, bo utrzyma talie jeśli chodzi o wywalanie jej w przód -> ciąza. Właśnie przez wzmacnianie mięśni głębokich. Co innego rozbudowa skośnych to poszerzanie talii. Prawda taka że ja na masie unikałbym cudów na brzuch, na wycince na deficycie i tak miesa raczej nie dobudujemy więc pospinać brzuch np na kółku jest fajnie

a nawiasem - nie ma szerokiej talii, są tylko za wąskie barki, i za małe nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Ćwiczenia na brzuch to żadne cuda myślę, że warto robić choćby proste brzucha na masie, w końcu to też mięsień i też dobrze żeby się rozwijał tak aby po redukcji nie została tam deska tylko kawałek mięska

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Ja stosuję też vacuum teraz już na masie. Wychodziłem z VLCD i teraz miskę mam czystą, więc objętościowo jest sporo jedzenia, a mimo to trzyma się brzuch w "ryzach". 3x10sekund wieczorem i jest ok, wystarcza na razie. Trening core np. tylko na redukcji, może pomóc walce z "ciążą" ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Następny temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

WHEY premium