SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247728

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 77203
Jest kilka przepisów w necie na budyn ale Twojego w konkrecji już niema .... chyba tylko fotki w googlach zostaly

Zmieniony przez - radon w dniu 2014-10-13 22:59:57

/home/rafi/Pulpit/tumblr_netf1oMxIo1rmjd3no1_500.gif

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ale ja Ci ich zazdroszczę ilościowo w diecie Te z Biedronki są bardzo dobre .wczoraj na półce sklepowej widziałam nowe lekkie ale nie pamiętam firmy i to w opakowaniach 200g a nie 150.
Odnośnie chłopaków - rewelacja . Widać że się przykładają. I jak mówisz mimo braku środków zawsze można sobie poradzić Będę trzymała za wszystkich podopiecznych kciuki na zawodach Kawał pracy.

Zmieniony przez - Iccana w dniu 2014-10-13 23:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1337
Adam strasznie żałuję, że na innym forum zamknęli Twój dziennik, byłem w połowie, a czytało się jak książkę. Nie wiem czy tutaj dalej wypowiadasz się na temat bardziej konkretnych spraw, mimo to chciałbym Cię zapytać czy Twoim zdaniem po krótkim cyklu 1-8 prop, próba odbloku 1 listkiem clomu w dawce 100mg przez 5 dni mogłoby wystarczyć?? Zredukować czas i dawkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Keepfit
Adam strasznie żałuję, że na innym forum zamknęli Twój dziennik, byłem w połowie, a czytało się jak książkę. Nie wiem czy tutaj dalej wypowiadasz się na temat bardziej konkretnych spraw, mimo to chciałbym Cię zapytać czy Twoim zdaniem po krótkim cyklu 1-8 prop, próba odbloku 1 listkiem clomu w dawce 100mg przez 5 dni mogłoby wystarczyć?? Zredukować czas i dawkę.


Zaczyna się.... :D. Nie wiem do ktorej strony doczytales ale już dawno Adam tam wspomniał, że bajery o dopingu ciągnął nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Szczerze jak pytasz o coś takiego to stanowczo za wcześnie na towar. Pytanie jest z serii co lepiej na masę gainer czy carbo z białkiem? Bardziej prostego cyklu niż prop przez 8tyg nie ma(no chyba że meta przez 4tyg) to i najprostszy najzwyklejszy schemat odblodu wystarczy. Zjedz liścia po tab dziennie wieczorem i tyle. Poza tym jak nie masz kasy na 2 liście cloma tylko na 1 to tak jakbyś kupił zestaw supli ale nie miał pieniędzy na ryż i mięso lub na karnet na siłownie. Więc prosze Was z góry jak już ktoś chce pytać o towar to niech to będzie naprawdę pytanie z jakimś naprawdę problemem lub coś nie typowego/zaawansowanego gdzie jest wiele zmiennych. Z góry dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1337
No cóż, szkoda że o dopingu nie będzie, bo najwięcej z Twojego dziennika się dowidziałem. Nie jest tak że nie mam pojęcia i nie mam kasy. Ale dostawca sam podszedł minimalistycznie i stwierdził że może mi dać dwa liście ale nie widzi potrzeby skoro jeden wystarczy. Oczywiście to jest pierwszy cykl a zawsze spotykałem się z opinią że najlepiej zjeść dwa listki tj. 2 tabsy na start i po jednej do końca. Mimo wszystko szkoda, że dłużej nie tłumaczysz ludziom o dawkach, minimaliźmie etc. masz bardzo dobre podejście do tematu. Zważywszy na fakt, że sam się przyznałeś do tego że źle zacząłeś swoją przygodę z zabawkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Adasko ja wcale nie watpie w to ze znasz doskonale i potrafisz wykonywac czesciej wykonywane przez kobiety niż mężczyzn cwiczenia na posladki. Wrecz przeciwnie - wiem ze posiadasz ogromną
wiedze nawet w tym temacie. W zwiazku z tym ktore ćwiczenia
wg Ciebie sa najlepsze na poslady?

Gratuluje podopiecznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Davor Suker, hehe. Pamiętam tego napadziora, dobry był ...ale chyba nie tak jak "Nasz" Davor ze sceny bb. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Na MPJ chyba musi być zdjęcie, Adam w środku i podopieczni dookoła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Keepfit
No cóż, szkoda że o dopingu nie będzie, bo najwięcej z Twojego dziennika się dowidziałem. Nie jest tak że nie mam pojęcia i nie mam kasy. Ale dostawca sam podszedł minimalistycznie i stwierdził że może mi dać dwa liście ale nie widzi potrzeby skoro jeden wystarczy. Oczywiście to jest pierwszy cykl a zawsze spotykałem się z opinią że najlepiej zjeść dwa listki tj. 2 tabsy na start i po jednej do końca. Mimo wszystko szkoda, że dłużej nie tłumaczysz ludziom o dawkach, minimaliźmie etc. masz bardzo dobre podejście do tematu. Zważywszy na fakt, że sam się przyznałeś do tego że źle zacząłeś swoją przygodę z zabawkami.


Nie wiem gdzie przyznałem że źle zacząłem, bo zacząłem akurat prawidłowo. Kolejnym krokiem były zawody i tam już poszedłem w złą stronę(z drugiej strony to też były początki więc można tak to nazwać czy podciągnąc pod "zaczynanie"). Patrząc jednak z innej perspektywy dzięki temu potem zrozumiałem że nie tędy droga.
Sam też nie napisałem że o dopingu nie będzie, tylko niech to będzie jakieś pytanie które ma coś wnieś/ktoś ma z tego coś wyciągnąć, a niestety Twoje jest po prostu najbardziej banalne z banalnych. Pogrubiłem też fragmenty w którym sam sobie zaprzeczyłeś. Nie jest tak że Cie atakuje czy jesteś tu niemile widziane, zapytaj o diete, trening, suplementacje. Pytaj tez o doping ale z jakimś problemem. A ja na wszystko odpowiem. A tak jak Ci pisze, Twoje pytanie jest w stylu robić ładowanie kreatyną czy stałą dawkę? cykl na mono lepiej 6 czy 8 tyg bo słyszałem że lepiej 8. Nie wiem czy dobrze odbierzesz o co mi chodzi, w kazdym bądź razie, jeśli już w moim dzienniku ma coś być o dopingu to niech to będzie rzeczywiście problematyczne zagadnienie, bo w innym wypadku mój dziennik zamieni się w miejsce szybkich pytań, która metka lepsza, a na wycinke to prop i clen czy prop i wino. A tak nawiasem, dla ciekawskich całą wycinke do obydwu zawodów byłem na długim estrze.

Dorota - oprócz oczywistych cwiczeń które znasz i wykonujesz. Powiem o 2 ćwiczeniach rzadziej spotykanych oraz 3 znanych z modyfikacją. Zacznę od znanych - MCNP w szerokim rozkroku, palce na zewnątrz -> tak jak robi się martwy ciąg w wersji sumo. Po rozciągnięciu i pełnym wyproscie, na końcu ruchu lekko wypychamy biodra w przód i mocno spinamy pośladki. Drugie to klasyczne wyciskanie na suwnicy ale nogi dajesz bardzo wysoko na platformę opuszczasz jak najniżej, tak aby pośladki oderwały się od siedziska(ale odcinek lędźwiowy nadal dotyka oparcia) i wypychasz ciężar ale ciężar wypychasz z pięt. To też bardzo istotne jest żeby w czasie wyciskania, wypychania skupiać się na wypychaniu, przenoszeniu ciężaru w konkretny obszar stopy. Robiąc przysiady wyobraź sobie że nogami próbujesz rozpychac na boki podłogę, na wbić nogi w podłogę i pchać jakbyś chciała rozerwać podłogę pod sobą. Tak samo w suwnicy, stopy masz całe na platformie ale skupiasz się tak, aby cięzar wypychać piętami. Stopy można ustawić albo bardzo szeroko, albo wąsko, ważne żeby jak najwyżej na platformie.
Kolejne ćwiczenie to wykroki czy przysiad bułkarski ale też nie robisz wykroku na zasadzie przenoszenia ciężaru ciała do przodu w kierunku kolana tylko stoimy w wykroku i schodzimy pionowo w dół, jak najniżej.

Mniej spotykane ćwiczenia to tak, za plecami oprzeć o ściane fitbala, do rąk sztangielkę lub ketla, nogi w szerokim rozkroku i wysunięte do przodu. Ketla/sztagielkę trzymasz tak aby zwisała między nogami. Schodzimy pionowo w dół cały czas przyciskając piłkę do ściany(zjeżdżam jakby na niej w dół), schodzimy jak najniżej i kiedy jesteśmy na dole a pośladki są maksymalnie rozciągnięte to zasikamy pośladki tak jakbyśmy chcieli złapać pionka z szachów i wypychamy się z pięt w górę.

Drugie ćwiczenie spróbuje dziś nagrać bo jest nietuzinkowe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Następny temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

WHEY premium