SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247495

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
relakz
To uczucie kiedy Adam robi ładowanie, a ty możesz tylko patrzyć. ;_;


hahaha i zdrapywać tynk ze ściany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Adam, powrót do Twojej normalnej michy tak za ile dni planujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
relakz
To uczucie kiedy Adam robi ładowanie, a ty możesz tylko patrzyć. ;_;


Spokojnie, jeszcze chwila i Ty załadujesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratki Adam jeszcze raz ode mnie

DamiosL
Adam, powrót do Twojej normalnej michy tak za ile dni planujesz?


Też jestem ciekawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
śmieci Adama tak nabijają , że przechodzi na dietę Ifym... hahah :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Miły Rzeczywiście jak podjadłeś to lepiej to wygląda, przynajmniej na tych zdj :)

Kwestia światła, ujęcia. Jak będę mieć fotki ze sceny to sam porównam bo w czasie zawodów ciężko się obiektywnie ocenić. Patrzysz i mówisz jest dobrze, zachwile patrzysz i myślisz fajna lipa

adkens "rzeczywiście brakowało koloru trochę , a nabiła to pewnie ta milka ! :D

Milka? Ty myślisz że ja jedną zjadłem.

Mortalus "Jak zawsze super relacja. Graty :)"

Będzie większa relacja jak bede mieć fotki

Szmexy "Czy któregoś razu po takim ładowaniu wyglądałeś gorzej na następny dzień xD?"

Na masie tak, na redu po 2-3dniach dopiero wodą nachodziłem oczywiście bez brawury

prz1993 "Ogromne gratulacje Adam! To co osiągnąłeś w tym roku to coś niesamowitego. Jesteś obecnie dla mnie, i pewnie dla wielu, największym motywatorem Chciałbym kiedyś stanąć koło Ciebie na scenie i pogratulować zwycięstwa Choć Ty chyba już nie wrócisz do klasyka"

Dzięki wielkie ślędze Twoje poczynania cały czas i pamiętaj, jesteś aż 4 lata młodszy więc wszystko przed Tobą. Spotkamy się kiedyś w +100kg minie pewnie nieco czasu zanim się nam uda ale życie nie raz pokazało nam że wszystko się może zdarzyć


TanQer"Widzę suplementacje mamy podobna^^"

Same niezbędne podstawy wkońcu trzeba kończyć redukcje i wejść na masę


relakz "To uczucie kiedy Adam robi ładowanie, a ty możesz tylko patrzyć. ;_"

Wierz mi ze Wolf i Herbuś na MP mieli o wieleeeeee gorzej ze mną ja nawet na ich żarcie się wtedy sadziłem a pure ziemniaczne Herbika to majstersztyk



Damian - w sumie już dziś wyszło spoko, tyle że większe ilości po prostu dużo większe ale słodyczy zero, fast fooda zero drożdżówek itp też już nie było. Powoli będę zmniejszać lość kcal do odpowiednich i potem dalej manipulował gdybym planował starty jeszcze tego roku, to już dziś było by planowo.

Amber - dzięki odp o jedzenie w sumie jest wyżej. A Ty dalej ćwiczysz tam gdzie ćwiczyłaś? długo już tam chodzisz? nie pisze nazwy specjalnie, bo nie wiesz czy chcesz żeby młodzi fani i spamerzy z sfd wiedzieli gdzie trenujesz z doświadczenia wiem że posiadanie takiej wiedzy bez niektórych nie zawsze jest bezpieczne

Adkens - w sumie jak popatrzysz na całokształt mojej diety i porównasz z dietami typowo kulturystycznymi to takie IIFYM to lece cały rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adam dziękuję, że dbasz o moje bezpieczeństwo ale.......

ja nie mam fanów

No trenuje, trenuje nadal TAM będzie już z roczek. Jakoś się przyzwyczaiłam a ja nie lubię zmian
Ciebie to już nie zdążyłam tam spotkać - musiałeś wcześniej zniknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Amber872.
Adam dziękuję, że dbasz o moje bezpieczeństwo ale.......

ja nie mam fanów

No trenuje, trenuje nadal TAM będzie już z roczek. Jakoś się przyzwyczaiłam a ja nie lubię zmian
Ciebie to już nie zdążyłam tam spotkać - musiałeś wcześniej zniknąć




To przez rok pewnie zauważyłaś że kadra zmienną jest u mnie było spoko, wejściówki do aquadromu dostawałem, bonusowe siano do wypłaty, tylko ciągle umowe(jakąkolwiek) miałem miec "od przyszłego miesiąca"
po narodzinach córki(sierpień) olałem temat i działam na własną rękę bo mogę czasem bardziej manipulować i z nią siedzieć, jak np teraz... baba w robocie na chleb zapier... a tata na forum z dzieckiem na kolanach siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Ktoś musi robić, żeby drugi mógł siedzieć

No tak Adam, nie ma to jednak jak swój budyń bijący na łeb wszystkie fast foody i słodycze a jak można dowalić więcej skrobii to już w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
haha :D każdy smak trzeba spróbować , ale wiesz dopiero po całej tabliczce można ocenić :D , wiem wiem Twoja dieta jest daleko od tego co promują BB , a jak widać można :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Następny temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

WHEY premium