SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247261

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21494 Napisanych postów 30747 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869786
Adam te nogi na 2 ostatnich foto to Twoje ma się rozumieć, nie Bartka? Po tej focie z fejsa byłem pewny medalu, a tu nawet finału nie ma... Masakryczny poziom musiał być. Tak czy inaczej wielkie gratulacje dla Bartka i dla Ciebie za formę!
Teraz widzę ile jeszcze zapyerdalania przede mną, żeby liczyć się w klasyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Faktycznie poziom musiałbyc mega wysoki, jutro sam zobacze

Adam mniej wiecej o której bedzie finał klasyka i +75kg ?bo najbardziej mi na tych kategoriach zalezy zeby zobaczyc

jutro po autograf podbije:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Impra od 10tej bikini, fitness, sylwetka, klasyk, do 18stu, do 75 i 75kg+, więc ok.10:45 klasyk myśle i ok.11:15 ciężcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
to lipnie troche, myslałem ze później to bedzie

a cała impreza kiedy sie skonczy mniej wiecej? zeby nie było ze prxzyjade na 13 a o 15 koniec

bo wtedy bede musiał kombinowac zeby byc wczesniej

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2014-10-25 22:53:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Poziom najlepszych juniorów niczym nie ustępuje seniorom. Niektórzy kosmos, wryżnięci na potęge. Prążek na prązku.
Muczakos94 czyli Skinu czyli Rafał Noras mega forma, Kiełkiewicz już w 2011 roku medlaista MEJ.
Do 75kg Przemek Nowak dupą to by orzechy nawet nie gniótł a rozcierał jak pilnik

Ja jestem mega zadowolony z chłopaków, Maciek Rak wyszedł w ciezkiej i naprawdę mimo że jest 94 rocznik, zbijał mocno wagę itd. To był 2gim porownaniu i jakby jego nogi były ciut większe to moze i załapal by się na finał
Relakz, miał nadwagę więc wyszedł w klasyku a nie w do 75kg.
Damian Świtala super forma, duże nogi, kapitalny brzuch, Brakuje rozmiaru ramion i klatki, ale za to docięciem walczy myśle o medal.

Bartek fotki mówią same za siebie i rocznik 96 był w 2gim porównaniu, myśle że na 15-20 chłopa w klasyku bedzie uplasowany 7-8 forma mistrzostwa ale jak widać kulturystyka juz wśród młodzieży wchodzi na inny poziom.

Sebastian Mielecki - forma taka kosa że komentarz zbędny, do tego myśle najlepsze nogi tych zawodów poza moimi oczywiście

Podbijać do mnie, bo ja wesoły chłopak jestem, może tylko walić mi z gęby żarciem ale nie ugryze jeśli nie jesteście brudni z czekolady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
wiadomo do której to będzie trwało ? Bo mam busa dopiero o 19.05 powrotnego

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
niewiem dokładnie do której sądze ze do 16-17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
to chyba jednak bedzie trzeba ciutke wczesniej sie wybrac

arnolad podbij jak cos;d chyba ze pierwszy cie wyczaje;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
odrazu skojarze twarz, także podbije na pewno

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Adam, tak z ciekawości - jak tam Piotrek Borecki na tle innych, bo po fotkach oceniać nie chce, wiadomo jak to czasem g**** oddaje rzeczywistość? Jest przepaść czy brak?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Następny temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

WHEY premium