SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247533

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Tested_UNS-TEAM
nie bo zaleje a gainer jest na "czystą masę"


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 913
Szmexy
Albo po prostu zmiksować wodę/mleko z odżywką białkową/twarogiem i płatkami owsianymi/owocami itp. :D


Tylko, że płatki dłużej zalegają, więc jakbym to wpakował miedzy posiłki to już mogłoby się robić nieciekawie z trawieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 913
Płatki/twaróg**

Zmieniony przez - Cookiee w dniu 2015-02-05 11:25:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Pozwól że zadam jeszcze pytanie (ważne dla mnie) odnośnie wysokich dawek testa na redukcji + oczywiście Ai do tego jakiś anabolik ,pisałeś kiedyś chyba jeszcze na poprzednim forum ,że wysoko test działa termogenicznie, z wypisek wielu kulturystów wychodzi na to ,że na redukcji obniżają teścia bardzo nisko a dorzucają inne środki . Wiemy że tłuszcz sie pali dietą i wysiłkiem a jak to sie ma do środków aromatyzujących dlaczego wielu kulturystów tak właśnie robi że zamienia środki na bardziej szkodliwe dorzucając spalacze zamiast przyciąć diete i dodać wysiłku ? dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Im mniej jedzenia i więcej aktywności, tym gorsza regeneracja, samopoczucie, większa możliwość utraty męcha, tak mi się wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
czarny2151
Pozwól że zadam jeszcze pytanie (ważne dla mnie) odnośnie wysokich dawek testa na redukcji + oczywiście Ai do tego jakiś anabolik ,pisałeś kiedyś chyba jeszcze na poprzednim forum ,że wysoko test działa termogenicznie, z wypisek wielu kulturystów wychodzi na to ,że na redukcji obniżają teścia bardzo nisko a dorzucają inne środki . Wiemy że tłuszcz sie pali dietą i wysiłkiem a jak to sie ma do środków aromatyzujących dlaczego wielu kulturystów tak właśnie robi że zamienia środki na bardziej szkodliwe dorzucając spalacze zamiast przyciąć diete i dodać wysiłku ? dziękuje


Teścia się obniża bo trzyma wodę.
Palenie mięcha to dieta, trening, środki do delikatna pomoc. Mocniejsze środki daje się na redu bo większa obawa o katabolizm spowodowany niską kalorycznością i też chodzi o polepszenie jakości mięcha. Na redukcji chodzi o jak najbardziej suchy wygląd, a środki typowo masowe średnio się do tego nadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
SebastianMielecki
czarny2151
Pozwól że zadam jeszcze pytanie (ważne dla mnie) odnośnie wysokich dawek testa na redukcji + oczywiście Ai do tego jakiś anabolik ,pisałeś kiedyś chyba jeszcze na poprzednim forum ,że wysoko test działa termogenicznie, z wypisek wielu kulturystów wychodzi na to ,że na redukcji obniżają teścia bardzo nisko a dorzucają inne środki . Wiemy że tłuszcz sie pali dietą i wysiłkiem a jak to sie ma do środków aromatyzujących dlaczego wielu kulturystów tak właśnie robi że zamienia środki na bardziej szkodliwe dorzucając spalacze zamiast przyciąć diete i dodać wysiłku ? dziękuje


Teścia się obniża bo trzyma wodę.
Palenie mięcha to dieta, trening, środki do delikatna pomoc. Mocniejsze środki daje się na redu bo większa obawa o katabolizm spowodowany niską kalorycznością i też chodzi o polepszenie jakości mięcha. Na redukcji chodzi o jak najbardziej suchy wygląd, a środki typowo masowe średnio się do tego nadają.




Ja nie znam kulturystów którzy obniżają go mocno na redukcji takie rzeczy czytałem tylko na animalu.
Jak poczytasz rozpiski prosów(grubo przesadzone) to każdy ma po 3-4g testa. Levronowi przypisali nawet 5,5g tygodniowo
Bostin Loyd 1,5g tygodniowo, czołowy Polski kulturysta z +100kg tez ma 1,5g. Obniża sie teścia w końcówce po to jak Seba pisze, test nawet przy IA trzyma trochę wody. Ale robi się to w koncówce wycinki.
Większośc ludzi nie zmienia dawki testa, nie którzy zmieniają tylko na krótszy estr, bo po odstawieniu szybciej woda zejdzie. Wyjątkami są osoby które bardzo duzo wody trzymają zawsze, tendencje do retencji. Albo obnizaja testa po to żeby stosowac mniej IA, bo więszkości IA(poza exe ale on ma znowu inne minusy) niekorzystniej wpływa na profli lipidowy czy poziom igf-1. Na redu leca jakościówki a one mają zły wpływ na lipidy.

Brad Davis IFBB Pro który pracuje z Farahem o teście na zagranicznym forum na którym sporo się udzielał:
"You guys crack me up with this anti- test shit! Test is king! Branch Warren, Jay Cutler are all on a damn good amount of test and they make this Guy look like a fat piece of shit when it comes to conditioning, especially branch, he may not have a pleasing shape due to pushing things too far cause that's what the ifbb wants but his conditioning is spot on. "

Widomo że do pro nie ma się co równać ale po prostu wysoki test do pewnego momentu w niczym nie przeszkadza. Zwłaszcza w dobie łatwego dostępu do różnych IA. Kiedyś nie było tak łatwo używali np. Aminoglutetymid. Podobno Munzer m.in. od tego się przekręcił.

Spalacze dodają bo zwiększają one deficyt bez dalszego ucinania żarcia(wiec mozemy dostarczyć wiecej wit i minerałów, aminokwasów itd. co oznacza że organizm może wykorzytsać dany składnik pokarmowy który moze byc w danym momencie kluczowy).
Nei wiem skąd też wziąłeś to że dodają spalacze zamiast przyciąć diete. Ja przycinają regularnie. Zawodnicy to nie osiedlowe koksy(bywają wyjątki) i oni wiedza że dieta jest nr1, sprzęt to tylko dodatek.
Czemu mocne środki dają na redu? bo jak pisałem wielokrotnie. Organizm dąży do równowagi. Im mniej tłuszczu masz(nienaturalnie mało) tym organizm mniej chętnie bedzie go spalac i im wiecje miesni masz tym organizm chętniej ich się pozbędzie.
Im bliżej zawodów, tym mniej smalcu masz przy tej samej masie mięsniowej(jesli redukcja idzie dobrze), im bliżej zawdoów tym mniej jesz i wiecej aktywności masz, czyli coraz lepsze warunki żeby organizm zaczął zjadać mięcho, był osłabiony = mniej energi na trening = słabszy bodziec do utrzymania miecha. Wszystko do kupy to w końcówce grożą nam największe spadki(doświadczyłem tego) wówczas środki typu jakościowe mimo ze są szkodliwe dla zdrowia, są najbardziej przydatne. A że są szkodliwe bierzemy je możliwie najrzadziej stąd na masie nie jestem zwolennikiem w 99% przypadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw. moglbys jeszcze cos wiecej napisac o minusach exe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Jeszcze odnośnie odziaływania DHT na progesteron w przypadku brania nandrolonów warto wrzucać jest wrzucać DHT ? czy lepszym rozwiązaniem będzie jednak Bromergon/Cabaser?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Następny temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

WHEY premium