SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247516

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
w sobote jestem z zawodnikami i sponsorem a w niedziele mam ich gdzieś bo dzien święty i do kościoła trzeba iść
logiczne ze jestem CAŁĄ impreze, oba dni. Cen wejścia nie znam ale na ogół jest 15zł sobota, 20zł finały niedziela. Oczywiście życie drożeje to i wejściówki mogą się zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mógł byś mi to bardziej opisać jak to wygląda że jeżeli chce wejśc tylko na stanowiska z suplami to nie musze płacic a jak chce byc przy scenie to musze płacic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
R09
a mógł byś mi to bardziej opisać jak to wygląda że jeżeli chce wejśc tylko na stanowiska z suplami to nie musze płacic a jak chce byc przy scenie to musze płacic ?

Płacisz za wejście na teren obiektu, nikogo nie obchodzi czy będziesz oglądał suple, zawodników czy toalety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wejsciówki mogą kosztowac powyżej 30 zł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
R09
a wejsciówki mogą kosztowac powyżej 30 zł ?

raczej mało prawdopodobne, na M. Śląska były po 15, MP w Kielcach finały były po 30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam zamiar jechać w niedziele na finały i nie wiem jaka moze byc cena,bo te zawody co teraz beda to sa mistrzostwa polski ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
ja pier.... Mistrzostwa Polski i to nawet Juniorów i Weteranów :)

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Adam, takie pytanie odnosnie ostatniego tygodnia do zawodów... rozumiem, że mozesz po prostu na to nie odpowiedzieć bo to sprawa indywidualna i pewnie masz jakieś swoje sposoby na to, którymi akurat moze nie chcesz sie podzielić ale jednak zapytam

Jakie Ty preferujesz odwadnianie?
standard typu:
3 dni vlcd i trenign depeletion, 20l wody, pokrzywy sporo itp
potem 2 dni ładowania w tym 1 trening. (caly czas urosept 15-20tabs ed itp)
pare godzin przed zawodami ładowanie syfu do oporu, sody,soli itp itd, wino 30min przed wyjsciem ? (no dokladnie to co jest na necie wszedzie, raczej nie spotkalem sie z innym odwadnianiem" wiadomo jak sie wrzuca spiro czy cos to sprawa wygląda inaczej ale wydaje mi sie ze proces diurezy podobnie wyglada ? ładowanie syfem zalecasz DZIEN przed zawodami czy w dzien zawodów kilka godzin przed? Ja jak robilem diureze taką dla siebie to wyznaczyłem sobie na ok 13.00 szczyt formy i foty i godzine przed dopiero zaczalem syf ładować i bez szału, pompa taka sobie, a dopiero 8-9h po nabiło o wiele lepiej, a dopiero zaj**iscie bylo na nastepny dzien rano po calym dniu wp*****lania dziadostwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
.

Zmieniony przez - Tested_UNS-TEAM w dniu 2014-10-21 22:48:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
To w takim razie co polecasz skoro gdzieś oscyluje w granicach bf 15%, 2 miechy redukcji były tylko trochę lipne bo była kontuzja, zatrucie i masa spadła około 2 kg, a z redukcją w zimę to wiesz jak jest zimno %)

A tak przy okazji robiłem badania jakiś czas temu czy wynik 470 ng / dll nie jest za niski jak na mój wiek ?

Zmieniony przez - mac044 w dniu 2014-10-21 23:19:27
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Następny temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

WHEY premium