SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247727

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Adam ten budyń to jak robisz?
domyślam sie ze z tej skrobi?:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Agnieszka - u mnie 3 osoby ze mną, 4ty trener z tego 2 na cardio więc luźno było.

Seba - trzeba mieć patent, biorę malutką łyżkę, najmniejsza deserową lub ja mam taką od małej i przynajmniej trochę się namacham jak jem

Marian - kakao słodzik do michy, wrzątek obok się gotuje. Do letniej wody skrobia i kropla aromatu. Mieszam skrobie żeby nie opadała, wlewam wrzątek i powoli okrężnym ruchem wlewam wymieszną skorbie i cały czas mieszam łychą aż zgęstnieje jak budyń. Potem se dodaje twarogi, masła orzechowe, whey'a, owsiane, wafle ryżowe itd. Tylko musisz opanowac proporcje żeby było gęste jak budyn a nie wodziona

Zmieniony przez - Tested_UNS-TEAM w dniu 2014-11-05 10:46:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Masa - głód, redukcja - głód i tak całe życie na głodzie A niektórzy męczą żarcie na wycinkach i to pokroju 2000kcal, gdzie Adam je pewnie z 3500 minimum

Jakbyś tu był Adam obecny do 30 minut to kuknij na FB

Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2014-11-05 11:31:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Adam ja kiedyś koledze sprzedałem przepis na twój budyń i pomieszał proporcje, zrobiło mu się tak gęste, że jak próbował zamieszać to łyżka, aż się powyginała .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Budyń to kwestia kilku prób i będzie cacy, choć za gęsty rzadko mi wychodzi ale ja robie zawsze takie 1,5-2L michy bo lubie jesć

Dziś rano robiłem cycki i bicpes


- Wyciskanie na hammerze skos dolny 7s 20, 15, 10, 8, 6, 4p, 15p
- jw skos górny 4s 10-12p
- wyciskanie sztangielek w lekkim skosie górnym 3s 12p
- rozpiętki + ściąganie w bramie 4s łączone 12+12-15p

- drag curl 4s 18, 12, 10, 8
- Uginanie w bramie klęcząc 4s 20, 15, 12, 10+dropset

Aeroby 20min - ostatnio polubiłem jako formę relaksu


Jutro już chyba zaatakuje nogi, bo kolano już nie pyskuje, ale nie chwalę dnia


Suplementy:
- Vit a min do śniadania
- Zinmag po treningu i godz przed ostatnim posiłkiem
- FlavoVitC 4kap rano, przed i po treningu oraz wieczorem
- Omega3 4kap do posiłków
- Whey classic, GoodNight - według potrzeb w diecie
- Wit D3 i Wit k2

Przed treningiem:

- 3kap kofeiny
- miarka Beta ALA

Po treningu

- 20g RE-Loader(dokładnie zaczynam pić w drugiej połowie treningu i kończe po)
- FlavoVitC
- ZinMag
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27030
Muszę gdzieś upchać dodatkowy posiłek i chyba przetestuje skrobie ziemniaczaną właśnie ale w formie placków ;)

60-80g skrobi ziemniaczanej
2-3 Białka jaj
2 całe jaja
Słodzik

Wszystko wymieszać i usmażyć z tego 2 placki, posmarować 1placek polewą z odżywki białkowej o smaku czekoladowym, na to 2 placek i smarowanie polewą ;)

Nie wiem jak będzie ze smakiem ale powinno być zjadliwe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Raz robiłem placka ze skrobii - guma wyszła ;/
Muszę budyń zrobić jeszcze raz, może w końcu woda nie wyjdzie xD

DamiosL
Masa - głód, redukcja - głód i tak całe życie na głodzie A niektórzy męczą żarcie na wycinkach i to pokroju 2000kcal, gdzie Adam je pewnie z 3500 minimum



3500? Z moich wyliczeń wyszło bardziej 4,5-5tys XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27030
Hehe tego się właśnie obawiam ;) ale mam już 115g owsianych do śniadania a orkiszowe na kolacje a zależy mi żeby dać jako źródło białka i tłuszczy właśnie jajka a w innej formie jak placek ich nie trawie :D jak nie wyjdzie ze skrobią to trzeba będzie sprawdzić płatki ryżowe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
też zdarzyło mi się zrobić pare placków ze skrobią i faktycznie gumowate są ale jak się dosypie do tego trochę płatków błyskawicznych/górskich/kaszy mannej i mąki zytniej razowej to jest git :D później tylko odżywką białkową połechtać na wierzch i taki gumior jest GIT !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
jeśli mowa o skrobii - Cziken w skrobii ziemniaczanej smażony....- polecam na czita Jak w chińskiej kanjpie, o ile ktoś lubi :)

Zmieniony przez - Iccana w dniu 2014-11-05 21:55:25
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Następny temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

WHEY premium