SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248056

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61875
HIGH PULL 3-6 powt. + Wznosy hantli bokiem [3-4 x 8-12]
* Uginanie hantlami siedząc na ławce skośnej [3-4 x 8-12]
* Prostowanie ramion na wyciągu górnym ze sznurem [3-4 x 8-12]
(tutaj łapy w super seriach chyba lepiej)

PIĄTEK : DÓŁ HIPERTROFIA

* Przysiad tylni [3-4 x 8-12]
* Wykroki ze sztangą / hantlami [3-4 x 12-15]
* Prostowanie nóg na maszynie siedząc [3-4 x 8-12]
* Uginanie nóg leżąc [3-4 x 8-12]
* Wspięcia na palce siedząc [3-4 x 8-12]
* Wypychanie na maszynie palcami u stóp [3-4 x 8-12]

P.S. Sorka, nie mogło coś w 1 poście pójść :/

Zmieniony przez - Poisonbolt w dniu 2014-11-02 14:51:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Jak wiadomo interwały obciążają CUN ,więc jeśli zależy nam na sile ,ale również na dobrym stanie sprawność jak to połączyć optymalnie :) Jak powinno się wykonywać interwał np. bieg (spring 100m ) czy biegniemy na maksa ile fabryka dała jak podczas zawodów czy bardziej blikso maksa 80-90% żeby nie obciążać CUN i sie rozwijać :) dzięki wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z pracowników znałeś jeszcze kogoś czy same nowe twarze ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze, że musielismy sie minąć - u mnie treningi były o poranku

Selfie w szatni no kozak... ale moje też były niczego sobie - wiadomo czemu..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
PoisonBolt - wygląda bdb, bardziej skupiłbym się na wykonaniu poszczególny ćwiczen zaangażowaniu odpowiednich mieśni w 100%. Wiadomo dni siły, wielostawowe to siła i czucie mozna zrzucić na drugi plan, technikę w najcięższych seriach nagiać. Ale hipertrofia ma być dobrze technicznie zrobiona. A tak zacząłbym od mniejszej ilości serii - jak piszesz 3-4 to robiłbym 3 a po czasie(2-3tyg) zwiększył

Czarny - interwał obciąża CUN, ale jak piszesz co innego interwał gdzie dochodzisz do max obrotów lub 90% maxa. A co innego po prostu aeroby z fazami przyspieszenia. Spróbuje 5min wejścia np 30sek/30sek - 130-140ud/min na 155-160ud/min - ile minut takich przyspieszen to dobierasz pod siebie i na koniec luźne 5min jako "schłodzenie". Nie maxujesz a wskakujesz na wyższe tętno, wiec jest to forma interwalu. Nie HIT ale taki wyważony interwał dobra opcja zeby nie zajechać CUN.

Brumek - Aga z Halemby była oba dni na recepcji(wczoraj ją zmieniała jakaś nowa "pełniejsza"). A tak to Szef Tomek wczoraj a dziś Damian wiec poznałem

Bamber - uważaj bo teraz częsciej będę na Maximusie bywał wiec uważaj gdzie i co jesz bo ściany mają oczy a jak zagadam to i monitoring prawde mi powie


Dziś robiłem klatkę z Pawłem, mam 1,5GB nagran i wzorowy kobiecy siad znajomej z czasów jak tam pracował i której pomagałem, a teraz pomaga jej Paweł
Forma dziś jakby lepsza albo światło z lampy lepsze niż dziene Spotkałem tez Dawida (2msc na MPJ do 75kg) ma jeszcze rok w juniroach a chce zostać w kat do 75kg, odpadł mu Przemek Nowak wiec celuje w złoto i słusznie, bo złoto to bedzie progres, srebro tylko powtórka


Trening
- Wyciskanie na maszynie z wolnym cieżarem siedząc 4s
- Wyciskanie w skosie górnym, sztangą 4s
- Wyciskanie poziomo, na maszynie z wolnym cieżarem 5s
- Wyciskanie sztagielek w skosie górnym, nieco innym sposobem 3s - film bedzie
- Brama 3s
- Butterfy 3s

I waga 30min bieżni dla towarzycha z Pawłem

Trening bedzie sporo filmów jak youtube przyjmie wiec nie pisze co i jak z techinką itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Adam zrobił 30min bieżni chyba spadek cukru :( :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
@Poisonbolt w Hipertophy Day można zwiększyć zakres powtórzeń powiedzmy 10-15-20. mind -muscle conection też trzeba trenować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822




Światło lepsze i coś widać więc w Maximusie światło dobre, co to znaczy? Bamber wrzuci film/zdjęcie siłowni a formą bedzie taka se, tzn że naprawdę jest lipa i dalej za pazuchą trzyma kawałek ciasta i podjada kiedy "trzeba"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
Bary to ty masz przeogromnie

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Troche dziwne pytanie ale,po jakim czasie odrastają ci włosy na nogach,klacie itp ? :D Często trzeba depilować ? :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Następny temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

WHEY premium