SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247974

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
eee poj**ane Ty masz te kable na udach, dalbys kilka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Przed sceną golę się tak z 3dni, juz coś tam wyrasta ale na tyle nie wiele że nie widać. A nie chce golic sie dzien przed bo podrażnie skórę i bedzie lekko popuchnięta i moze nieco wpłynąc na wygląd/prezencje.

kable jak kable, najlepsi są goście co mi privy pisali "co bierzesz żeby mieć takie kable" pewnie mam jakieś magiczne środki do których inni nie mają dostępu i biorę je żeby mieć cały czas kable na girach ja stawiam na -> genetyka, ponad 10lat gry w piłkę na jakimś tam poziomie + troche miesa które teraz mam i nie zbyt wysoki bf. No i kable są. + dużo wody i sodu


A teraz kilka filmików jest wiecej ale mam neta mobilnego i trasfer zjada mi grubo

Paweł walczy z kije w skosie:





tu Paweł nieco inaczej wyciska sztangielki w sk. górnym. Pierwszy raz robił te ćwiczenie, więc wzorowo nie jest ale jak na 1szy raz jest dobrze






i tu patrzeć powinny siadać Panie którym masz się tyłek jak z teledysku "fiftiego"



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Adam kiedy ci te kable wyskoczyły ? Czy kiedyś też miałeś je jak grałeś w piłe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
nie wiem, nie miałem niskiego bf jak grałem i uprzedzam nie zapisywałem kiedy mi wyszły jak się wkoncu wyciąłem porządnie to widziałem kable i tak mi zostały. Na masie jest ich mniej ale sa cały czas, ze od czasu kiedy się wyciąłem nigdy sie mocno nie zalałem(mimo tego ze w którkim czasie sporo kg zrobiłem) to kable nie zanikły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
Dużo tej soli sypiesz dziennie ?

Zmieniony przez - jopel5 w dniu 2014-11-03 16:26:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Nie licze ale nie oszczędzam, bo to głupota. A na redukcji to już totalna.

generalnie cały czas to powtarzam sód jest niezbędna, woda też. Jesli czegoś mamy pod dostatkiem a nawet w nadmiarze to organizm nie będzie tego zatrzymywał bo po co, jak i tak ma. Jeśli potrzebuje sodu(minerału) i wody, a dostaje za mało to rośnie wówczas poziom aldosteronu i będzie magazynował wodę.
Sód odpowiada za dynamikę płynów ustrojowych i objętość krwi a co za tym idzie za ciśnienie. Ma to duże znaczenie bo odpowiada m.in. za ilość krwi która wpływające do serca. Organizm jak zawsze dąży do równowagi i przeciwdziała zmianom stężenia sodu we krwi. Robi to za pomocą nerek, jesz dużo sodu to nerki wydalają go dużo i w moczu mam sporo sodu. Jemy mało to nerki zmniejszają wydalanie sodu. Po wyeliminowaniu sodu z diety - co robi baaaardzo wielu ćwiczących, więc osoby które dużo się pocą i jedzą czysto - nerki praktycznie przestają wydalać sód. Rośnie wtedy poziom aldosteronu który odpowiada za pobieranie sodu z moczu i zatrzymywanie wody. Wysoko aldosteron = nerki wprowadzają spowrotem wodę i sód do organizmu + brak sodu w diecie = mniejsza objętość krwi(więc i mięsni) i mniejsze ciśnienie(słabsze unaczynienie). Jaki efekt końcowy? woda zamiast być w miesniach i je wypełniać ląduje pod skórą i wyglądamy "miękko" czyli ani nie jestesmy nabici ani pocięci


Zmieniony przez - Tested_UNS-TEAM w dniu 2014-11-03 18:48:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Też jestem tego zdania a przed startem? Jakie jest Twoje podejście?

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Co w takim wypadku z iniekcją skoro mamy pełno krwi w mięsniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
czarny2151
Co w takim wypadku z iniekcją skoro mamy pełno krwi w mięsniu ?




p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
nie spamuj ,sam pisał że wiecej naczyń krwinośnych.



Zmieniony przez - czarny2151 w dniu 2014-11-03 20:24:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Następny temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

WHEY premium