SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

POJEDYNCZE PYTANIA vol. 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 101855

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52179
Tzn. chodziło mi o to, żeby nie bawić się w jakieś wymyślne potrawy, tylko co by mi się tam nie zepsuło (jeżeli odpuszczam na kilka dni pieczywo :D ).
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2599 Napisanych postów 54543 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 554400
Pieczona piers z kurczaka z ryzem parboiled + warzywo, orzechy. Nie zepsuje sie.

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 421 Napisanych postów 56364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 184874
mioeso spoko ser zółty jaja nie powinny sie spesuć weź w pojemnik

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2525
od11-ok. 18chciał bym tak sobie posiedzieć nad wodą:)

mam pytanko, bo ja prawie nic nie mogę zjeść, ostatnio skończyłem siłę, zrobiłem przerwę i od niedzieli zacząłem redukcję, tak ciężko mi się je to przez to, że jest tak gorąco? bo wieczorem koło 20 to już robię się głodny, a np. teraz to na siłę zjadłem jajecznicę z 5 białek i liść kapusty pekińskiej.

i tu moje pytanko czy jeść na siłę tyle ile mam zaplanowane pod redukcję kcal czy np. mniej?
napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 421 Napisanych postów 56364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 184874
weź coś chłodnego kefir jog naturalny maślankę w domu zjesz więcej

napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2599 Napisanych postów 54543 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 554400
Staraj sie jesc tyle ile zaplanowales. Ew. moze zmniejsz ilosc wegowodanwo zwiekszajac tluszcze, dzieki czemu objetsco posilkow sie zmniejszy.

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 267
jutro wracam po 10dniowej przerwie na silownie, w czasie przerwy jadlem ok.3 posilki jak zawsze, a reszta jakies "zwykle" jedzonko, slodyczy troche itp. od jutra chcialem zaczac normalnie masowo, ale chyba nie mozna robic takiego skoku z kcal

a więc moje pytanie; jak zacząć masować?

EAT SLEEP TRAIN

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 910
Odstawiasz śmieciowe jedzenie, zapotrzebowanie na + i dajesz.
Rozgrzewka niepotrzebna

Zmieniony przez - nether w dniu 2011-08-28 13:18:10
napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
normalnie wracasz ok 2-3 tyg obwody dałbym

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2607
cześć mam pare pytań
1. czesto sie mówi że ktoś spadł na wadze i że jest to woda i glikogen to ile można stracić tego glikogenu :)
2. jak jem orzechy włoskie to cześto pali mnie w ustach..
3. jak jem tłuste miesa (scham, karczek) to musze do posiłki dodawać tłuszcze np. oliwe?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zrobiłby ktoś ze mną rywalizację na odchudzanie?

Następny temat

redukcja odrazu po przerwie od silki ?

Co wyróżnia mistrza, jak zostać mistrzem? Co wyróżnia mistrza, jak zostać mistrzem? Andrina Santoro: wreszcie ma seksowne krągłości o jakich marzyła Andrina Santoro: wreszcie ma seksowne krągłości o jakich marzyła "Neckzilla" Jeff King - niezrealizowany potencjał! "Neckzilla" Jeff King - niezrealizowany potencjał! 6 sposobów na szybki powrót do sił 6 sposobów na szybki powrót do sił Jak poprawić  siłę całego ciała Jak poprawić siłę całego ciała Sterydy zwiększają ryzyko kontuzji Sterydy zwiększają ryzyko kontuzji BCAA obniża zmęczenie podczas treningu BCAA obniża zmęczenie podczas treningu Ile sterydów tak naprawdę biorą kulturyści?! Ile sterydów tak naprawdę biorą kulturyści?!