SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 175370

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Połóż na papierze do pieczenia to się nie przyklei.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam jeżeli ćwiczę 3x w tygodniu to mam 4 dni nietreningowe. jeżeli jadę na masę to w weekendy kiedy to zazwyczaj są dwa dni przerwy i odpoczywam mam cały czas utrzymywać nadwyżkę kaloryczną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Możesz utrzymywać, możesz zmniejszać, nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5210
Siema! :) Pytam się co zawiera dużo bodajze 'estrogenu' (z neta znalazłem) poniewaz chce zeby mi cycki klatka piersiowa podrosla (mam dieta) jestem z niej zadowolony ale w klate srednio idzie :/ ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jeśli klata nie rośnie, to może popracuj nad techniką, albo wrzuć aktualny trening chłopakom z działu, z treningiem?

Proponuje wykluczać estrogen z diety, jak go poszukiwać

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Sportkey2000
Dobrze by było, żebyś wiedział czym jest i jak działa estrogen. Jak się tego już dowiesz i stwierdzisz, że dalej chcesz zwiększyć podaż tego hormonu z diety, to ponownie zadaj pytanie to Ci odpowiemy. Chociaż podejrzewam, że wtedy pytanie będzie brzmiało 'jakie produkty zawierają estrogen, bo nie chcę z nim przesadzać' :)

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
Dokładnie ;) Trzeba poznać wszystkie aspekty za i przeciw estrogenu i wtedy napewno nie bedziesz chcial zwiekszac cyckow za pomoca tego :D

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5210
dzięki chłopaki :P Dajcie jakąś lekture do przeczytania To jakie są za i przeciw i co zawiera dużo tego składnika ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Sportkey2000
dzięki chłopaki :P Dajcie jakąś lekture do przeczytania To jakie są za i przeciw i co zawiera dużo tego składnika ;)

Tutaj masz trochę o tym wystarczy poszukac :).https://www.sfd.pl/Które_jedzenie_zawiera_dużo_estrogenu__-t850223.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5210
dzięki ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium