SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 784167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brałem pare lat temu prawdziwego m drola solo z firmy cel dawkowalem 10/10/20/20/20 back pumps, łydki spompowane przy chodzeniu, lekkie gino, o dziwo test na plus, 8 kg w 5 tygodni więkoszość to woda :) japa podpuchnięta jak przy dużej dawce testa. Szok ze dawka 1 i 2tabletki mogła tak porobić. Gdybym miał teraz dostęp do tej firmy to bym zrobił ten cykl z głową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
To miałeś niezją wyj**ke ale spoko CELa dużoi było wyj**ke a więc wybaczone...od sdrola sie nie puchnie ani od m-drola...ale duzo osób tak uważa jak maja wyj**kę a tam tani methyltest, taka sama historia z antkiem w świecie koksów...prawdziwy m-drol nie ciagnie wody, sucha fajna masa,mocno wali po flakach i tyle...sprawdz zresztą jaki to związek i poczytaj troche o nim :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dokładnie tak jak ziki , ja na m-drolu , wytrzymałem trzy tygodnie dawki 10-20mg .

+ Siła jak po żadnym innym sterydzie
+ szybko się wkręca.
+ nie jest tak mokrym środkiem jak meta czy antek.

Minusy.
- strasznie hepatoksyczny
-podbija ciśnienie.
- dziwny letarg.
- wzrost agresora.

Moim zdaniem , dobry dla ludzi z końkim zdrowiem i młodych , jak dla mnie środek za bardzo toksyczny.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślisz że czym było większość tych 8kg jeśli nie woda :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Ale chodzi nam o to że mdrol nie ciagnie wody :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Siema dziś jest czwarty dzień na bulk ex.
Masa stoi w miejscu ale mięśnie napięte napompowane i wydaje mi się że się robię taki bardziej twardy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Fajnie napisałeś dziś 4 dzień masa stoi w miejscu ;) to lipa ten środek jak po 4 dniach waga ta sama powinno być minimum 2 kg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Wczoraj napisałem że przytyłem dwa kg i od wczoraj stoi
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium