SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208287

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 305
pytanie o typ budowy. Ekto czy endo ?? Według mnie ekto, ale bf około 16% także jak endo... ciągle się borykam z tym problemem jaka to budowa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
na moje ekto się zdaje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Siemka, Koniu poleć jakieś dobre oliwy które warto kupić

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
16% tam raczej nie ma:D

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 579
Mam pytanko: O co chodzi z tym że na lowcarb-ie trza jeść omega 3? że niby w kapsułkach czy jak? Bo jak chciałem od babki w aptece omega 3, to spojrzała na mnie jak na d****a pyta o co mi chodzi -.-

"You can lick me where the good Lord split me"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
AGek - raczej cechy ekto. Pamietaj jednak, że można mieć budowe ekto i łapwać fat, choć u Ciebie 16% nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
urban776 - nie trzeba. Można śmiało dostarczaćz diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
batia
Siemka, Koniu poleć jakieś dobre oliwy które warto kupić


w jakim przedziale $$?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1873
Mam trzy pytania:
1. czy na diecie typu J/NJ można ograniczyć się do dwóch obfitych posiłków ciągu doby w krótkim odstępie czasu (2/22), na przykład o 19-ej potreningowy, o 21 kolejny i do 19-ej następnego dnia post? Czy trzeba 6/18 albo 8/16?
2. czy można zrobić na diecie J/NJ jeden dzień w tygodniu czitu i zjeść coś wcześniej, czy raczej nie wskazane?
3. czy właściwości błonnika zawartego w takich produktach jak ziarna zbóż, otręby, zarodki, len mielony, płatki owsiane, orzechy ulegają zmniejszeniu w procesie obróbki termicznej (na przykład pieczenie czy smażenie) czy też są to zmiany żadne albo mało istotne?
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wiercipieta -

ad 1). moim zdaniem jest to wersja zbyt ekstremalna.

ad 2). koncepcja J/NJ chyba tego nie zakłąda, ale jest wiele wersji IF w któych codzienny post nie jest wskazany co więcej to właśnie one mają wsparcie w postaci badań naukowych
ad 3). obróbka termiczna ma wpływ na zawartość błonnika w produktach żywnościowych i proporcje poszczególnych frakcji,m ale zagadnienie to jest mocno złożone i proponuję się nim nie przejmować
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium