SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Więc jakie jest zapotrzebowanie na o3?? Mówisz ze twoje było 9kaps ?:)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
bierz poprawkę na działania marketingowe i nie wierz w nic z tego co możesz wyczytać na temat supli w działach sponsorowanych.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 193
Witam piszę tutaj bo nie wiem czy ,,szybkie pytania'' są w dziale forum Lejdis

* Jaki trening siłowy jest dozwolony przy dużej lewostronnej skoliozie odcinka lędźwiowego kręgosłupa i zwyrodnieniu lewego kolana ( nie mogę dźwigać dużych ciężarów i robić ćw. w stylu wypadów w przód)

* interesuje mnie redukcja i lekki zarys mięśni

* ćwiczę cardio od 3 miesięcy ( prawie codziennie od 1-3h) nie mogę biegać więc jest to marsz, stepper boczny, rower i orbitek - chcę zacząć hiit ale nie wiem jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
w dziale ladies jest temat gdzie porad udziela fizjoterapeutka.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 193
Koniu151 dziękuję:) poszukam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 333 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8665
Siema, mam kilka pytan.
Jaka ryba najlepiej zastapic piers z kurczaka ?
Jakie zamienniki polecacie do ryzu brazowego? Oprocz kaszy i makaronu razowego, bo to wiem. Jesli sobie upieke ziemniaki od czasu do czasu to ujdzie ? Moze jakies konkretne pieczywo?
Chodzi o posilki przed i potreningowe.
Cel oczywiscie redukcja.

Kura i ryz sie w koncu znudzily, wiec czas na mala odmiane
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ziemniaki, bataty i ryż oraz ewentualnie kasze - gryczana i jaglana - to najlepsze źrodła skrobii. Lepsze odpieczywa i makarnu.

Jak chcesz zamienićpierś z kurczaka pod wzgledem wart. odżywczej to wybieraj chude ryby, sugeruję jednak nie szukać dokładnych zamienników isegac po ryby o wyższej zawartosci tłuszczu (np. łosoś, makrela, śledź).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 333 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8665
dzieki za odpowiedz. W takim razie na dniach bedzie ryba + pieczone ziemniaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6740
Jak na redukcji wale 30g oliwy dziennie to czy mogę na niej usmażyć warzywa mrożone na patelni i będzie ok. Ta oliwa się chyba nie spala bo woda paruje z warzyw... Będzie ok? Oliwa zachowa zdrowe właściwości?

Cracovia& Sandecja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5161
Dobre pieczywo masz w Lidlu chleb słonecznikowy i wieloziarnisty (trójkąt) sprawdzone wyroby faftaq a jak z tymi ziemniakami można jeść ich więcej z tego co się orientuje w przeciwieństwie do ryzu czy makaronu? mają mniej Kcal zdecydowanie?? i czy traktować ziemniaki jako zamiennik ryżu kaszy? czy jako baza w diecie też się sprawdzi???z tym żę urozmaicamy raz ryż makaron kasza ziemniaki itp??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety.

Następny temat

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

WHEY premium