SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 477112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Demokracja jest najlepszym, najdoskonalszym systemem gdy wyborcy, społeczeństwo jest wykształcone, świadome i ma otwarty umysł jak np. w Szwajcarii. Tylko, że Polska to zdecydowanie większy kraj niż Szwajcaria, który, nie oszukujmy się, jest prawie 200 lat do tyłu (zabory + komuna). U nas natomiast byłby potrzebny dyktator, który wprowadziłby wolny rynek i zajął się bogaceniem naszego państwa, które przez zniewolenie i wojny zostało okrutnie rozkradzione. Nie bójmy się tego powiedzieć - m.in. Niemcy, USA, Szwajcaria, Austria wzbogaciły się kosztem Polski. I teraz, gdy ludzie zobaczą, że wolny rynek z elementami socjalu jest dobrym rozwiązaniem to taki dyktator mógłby abdykować (raczej niespotykane) i wyborcy wybieraliby partie o takim "profilu".



Zmieniony przez - SzK w dniu 2018-06-14 22:42:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
SzK
Tylko, że Polska to zdecydowanie większy kraj niż Szwajcaria, który, nie oszukujmy się, jest prawie 200 lat do tyłu (zabory + komuna). U nas natomiast byłby potrzebny dyktator, który wprowadziłby wolny rynek i zajął się bogaceniem naszego państwa, które przez zniewolenie i wojny zostało okrutnie rozkradzione. Nie bójmy się tego powiedzieć - m.in. Niemcy, USA, Szwajcaria, Austria wzbogaciły się kosztem Polski




Zmieniony przez - SzK w dniu 2018-06-14 22:42:28

A nie daje ci teraz do myslenia czemu zarówno Saddam jak i Kaddafi znacjonalizowali swoją ropę i chcieli "opuscic" amerykanski dolar? Zostali zgladzeni,podczas jak Arabia ,Zea czy Kuwejt są przydupasami i jest ok ?
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Ja mam tego świadomość. Ich działania mające na celu odcięcie się od światowego banku i biznesu były działaniami genialnymi. Nie ukrywam, że kiedyś byłem ignorantem w tym temacie, jednak dyskusja tutaj zmusiła mnie do zainteresowania się tematem i bardzo dobrze - teraz lepiej rozumiem geopolitykę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
"W siłowni możesz sobie wypracowac mięśnie klatki lub ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj ,albo sie z nimi urodziles albo nie" JLB .
Zarówno Saddam jak i Kaddafi to pokazali , mieli możliwość opuszczenia swoich krajów, a jednak zostali do konca(a w historii niejeden przywódca uciekal) w obliczu zagrożenia , i to jest IMO Patriotyzm, a teraz jak ich zabrakło ,chyba nie trzeba mówić co tam się dzieje








Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-06-15 00:48:02

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-06-15 00:48:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 179
W siłowni możesz sobie wypracowac mięśnie klatki lub ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj ,albo sie z nimi urodziles albo nie" JLB

nie zgodze się z tym, wiele razy widziałem metroseksualne geje na siłowni i po aplikacji sterydow wyrastaly jaja ,nabierali pewności i agresji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
On mówił o siłowni, a nie o SAA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja to się nie zgodzę - sama siłownia też może wyrobić "jaja". Może nie będzie to zmiana z pi.zdy w samca alfa przed którym każdy drży, ale jednak wielkość jaj trochę wzrośnie

Choć oczywście zalezy to też od treningu - ktoś kto doświadczył ciężkich treningów i przez nie przebrnął nie może totalnie nie mieć jaj

Co nie zmienia faktu, że trochę w tym cytacie prawdy jest - tzn i tak największy wpływ ma "wyjściowa" wielkość jaj Ewentualnie teściem z zewnątrz można to naprawdę mocno zwiększyć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Dremor, ciekawie musi wyglądać jak argumentujesz bezsenswone teorie wśród znajomych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja pyerdole

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Z moimi naprawdę bliskimi znajomymi - a takich mam dokładnie tylko 4 - to mam przebyte naprawdę tysiące godzin dyskusji na wszelakie tematy.

Tam już nie ma bezsensownych teorii, a jak się takie pojawiają podczas dyskusji to w ciągu minuty są obalane bezproblemowo.

Z normalnymi ludźmi nawet mi się nie chcę dyskutować potem, bo ze znajomymi nawet jak się mocno spieramy to bardzo mocno trzymamy się tego, że argumenty mają być merytoryczne, a kontrargumenty mają się odnosić do tego co powiedział dyskutant

Tak więc jak gadam z kimś innym niż znajomi i ten ktoś widzi, że nie ma racji, więc zaczyna argumenty ad personam, lub odwołuje się do tzw. autorytetów to mi sie zwyczajnie odechciewa - bo to trochę tak jakbym na co dzień grał z zayebistymi muzykami, a raz na jakiś czas z kims, kto ma w dvpie takie zasady jak trzymanie się rytmu, stroju i niefałszowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium